The Walking Dead (2010-2022)
The Walking Dead: Sezon 11 The Walking Dead Sezon 11, Odcinek 3
Odcinek The Walking Dead (2010-2022)

Ścigani

Hunted 44m
7,5 715
ocen
7,5 10 1 715
The Walking Dead
powrót do forum s11e3

Maggie vs Negan

ocenił(a) serial na 7

Na podstawie trzech pierwszych odcinków mogę powiedzieć, że to Negan, mimo swej przeszłości, gada teraz z sensem. Maggie natomiast to niezła hipokrytka, włazi do metra - najniebezpieczniejszego miejsca w mieście. Pod ziemią bez mrugnięcia okiem zabija w pełni sił faceta, żeby w 3 odcinku bezmyślnie ratować dwójkę skazanych na śmierć, jedną pogryzioną i drugiego pokiereszowanego tak, że ledwo idzie. A później wyskakuje z monologiem do Negana, że on nie szanuje życia i to wszystko jego wina. Jej kompas moralny chyba ciągle się obraca.

viatori

w tym jedenastym sezonie jej charakter jest irytujący trochę

Lord_Kruszwil_filmaniak

Generalnie, jak dla mnie Maggie jest najsłabszą "główną postacią" z calego TWD. Glupie decyzje, ryzykowanie życia współuczestników wyprawy, męcząca jednowyrazowa twarz. Niby można wytłumaczyć ze to nerwy przy Neganie, bo zabił jej męża i cholernie utrudnial im życie ale serio to chyba jedyna postać, ktorej nie bedzie mi szkoda, gdy zginie.

ocenił(a) serial na 9
viatori

Bo to już nie jest fajna Maggie-kowbojka, która spółkowała z Glennem w stodole, tylko starsza baba z kryzysem wieku średniego, i manią wyższości, która wyraźnie ma chętkę na Negana, ten zaś póki co nie wykazuje zainteresowania, albo dobrze się maskuje. Nie dziwię się mu straszna aura, wilgoć, deszcz, cały czas biegają. Przypuszczam że wszystko się klei, o ile Negan mógł się skusić na brudną Alfę w suchej ściółce, o tyle, biegająca w deszczu od 3 dni Maggie może już nie jest tak smakowitym kąskiem ;-) Chociaż gdyby użył małego bejsbola (tego który mu został) z pewnością oczyściło by to atmosferę, a mroczne czoło Maggie zostało by zastąpione perlistym uśmiechem wdzięczności, i szczęścia ;-D

Teoretycznie pierwsze 3 odcinki ciekawe, i jest fajny klimat, ale przerwa była na tyle długa, że ogląda się obojętnie, nawet bardziej obojętnie niż ostatni sezon GoT

ocenił(a) serial na 7
mitrus80

Bardzo zabawny i niestety trafny komentarz :D

ocenił(a) serial na 10
mitrus80

Też mam wrażenie że do tego to zmierza.

ocenił(a) serial na 7
mitrus80

Masz rację. Dzięki Tobie spojrzałem na to z zupełnie innej, nowej perspektywy. Dzięki.^^

viatori

Skończyłam ostatni odcinek.
Uwaga spoiler!!!!







Maggie nie może wybaczyć Neganowi, ponieważ kiedy na niego patrzy widzi jak on zabija jej męża, co jest całkowicie zrozumiałe. Podoba mi się takie zakończenie, Negan już zawsze będzie nosił piętno człowieka bez skrupułów i litości, bez względu na jego czyny.

ocenił(a) serial na 8
Yennzmorza

Mi w ogóle zabrakło jednak jakiegoś pokazania, jak Negan przeszedł w ciągu paru miesięcy z odejścia z Aleksandrii do żony i dziecka, wyjątkowo mało czasu na aż taką zmianę.

viatori

przeciez to jest serial dla lemingow wiec postacie nie maja w nim ani kregoslupa moralnego, ani nie posluguja sie zadna logika. zagrali na tepych jak dzida emocjach i lemingi daly sie na to zlapac w siatke.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones