The Walking Dead (2010-2022)
The Walking Dead: Sezon 11 The Walking Dead sezon 11, odcinek 8
odcinek The Walking Dead (2010-2022)

Za krew

For Blood 41m
7,8 708
ocen
7,8 10 1 708
The Walking Dead
powrót do forum s11e8

Czy ja niedowidzę czy nikt nie założył tematu odnośnie 8. odcinka?? Jak wrażenia?
Wg mnie trzymał w napięciu, ale spodziewałem się czegoś więcej. Żadnej śmierci ważnej osoby, Maggie MacGyver, której nikt nie potrafi zranić, scena w Aleksandrii gdzie połowa ekipy wychodzi gasić mały pożar i nie można po nich zadzwonić, gdy dom jest osaczony, bo ważniejszy jest pożar wiatraka, haha serio? xD Dużo bzdur się tu wkradło, a myślałem że dali sobie w tym sezonie spokój...

ocenił(a) serial na 3
tomciak89

"pół-sezon" do czego to doszło żeby człowiek miał trudność w określeniu numeracji odcinków. Żeby fani musieli, byli zmuszani do ucieczek w taką interpretację jak pół sezon. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Serial tak się fabularnie rozwodnił jak klan czy moda na sukces. Twórcy nie chcą wprost określić i podzielić odcinków i każą czekać na drugi "pół-sezon" 11 kiedy winno się go określić sezonem 12 czy to... którym ? Siedemnastym?

ocenił(a) serial na 9
Valhilla

Ale to nie ,,pół-sezon" tylko "jedna trzecia sezon" :)

ocenił(a) serial na 3
Mikael82

Faktycznie jeszcze lepiej. Niedługo kolejne "sezony" będą jednoodcinkowe XD

ocenił(a) serial na 9
Valhilla

Możliwe:) Ten sezon TWD, 11 , jest jednak wyjątkowy - bo ostatni...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones