The Walking Dead (2010-2022)
The Walking Dead: Sezon 11 The Walking Dead Sezon 11, Odcinek 9
Odcinek The Walking Dead (2010-2022)

Bez wyjścia

No Other Way 44m
8,0 729
ocen
8,0 10 1 729
The Walking Dead
powrót do forum s11e9

Days Gone Bye

ocenił(a) serial na 10

Długo wyczekiwany odcinek i jak zwykle nie zawiodłam się !!! Już nie mogę się doczekać kolejnego… najbardziej martwi mnie to że przy każdym odcinku zawsze znajdzie się ktoś kto będzie krytykował wszystko i wszystkich… pozdrawiam

Daruma1

Mogli chociaż pokazać jak Aaron się wydostał z tej piwnicy, a nie zrobili szybkie cięcie, poza tą liną nie wiadomo w jaki sposób mu Lidia pomogła i czy napewno to było takie proste, choć się nie wydawało, bo w wodzie pełno umarlaków. Niestety takie rzeczy irytują w tym serialu, dużym plusem odcinka był wątek Maggie, Negana, Daryla i Gabriela.

Taio

Mnie to trochę rozbroiło. Jednoręki koleś z nabitą kolcami kulą zamiast dłoni, ledwo wisząc pod sufitem na chyboczącej się rurze, jakoś dał radę solidnie przywiązać do czegoś drugi koniec podrzuconej mu liny i niczym linoskoczek wydostał się przez okno.
Każda scena, w której ma założoną tę kulę przyprawia mnie o niemal fizyczny dyskomfort. Niby rozumiem, konwencja komiksowa, itd., ale... W TWD nie ma chyba drugiej tak niedorzecznej broni. Jedno draśnięcie zabrudzonego zombiaczymi wydzielinami kolca i koleś nie żyje. Przy czym ukłuć można się dosłownie w każdej chwili: w nogę, w tułów, w drugą rękę (scena, w której pod wodą miażdżył zombiakowi łeb rękami). Chwila nieuwagi i typa nie ma. Lubię ten serial - naprawdę! - i czekam na każdy odcinek, ale czasami takie zgrzyty wytrącają mnie z równowagi.

Daruma1

To to jeszcze kręcą? Zabili tego Nagana?

ocenił(a) serial na 10
Volfram

Nie…. Negan poszedł swoją drogą….

Daruma1

W sensie , że poszedł w świat ze swoim bejsbolem? Bez kitu nie chce mi się tego oglądać:/

Volfram

Raczej bejsbola już nie ma, raczej ostatnio biegał z łomem, ale mogę się mylić. A co do ciągnięcia dalej tego serialu to myślę, że druga i trzecia połowa sezonu 11 będzie o wiele ciekawsza.

Daruma1

Jak można go odtworzyć

ocenił(a) serial na 8
wicinska93

Na Netflixie były wszystkie 24 odcinki, teraz jest tylko 8. Jedynie na Disney+ jest dostępnych 16 odcinków.

Barnej666

Ale na Netflixie nie było wszystkich odcinków wogule bo sprawdzam odkąd pojawił się 11 sezon więc widziałabym jakby były

ocenił(a) serial na 8
wicinska93

Musiałem coś pochrzanić w takim razie. Zostaje Disney+ chociaż i tak trzeba będzie szukać ostatnich 8 odcinków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones