The Walking Dead (2010-2022)
The Walking Dead: Sezon 4 The Walking Dead Sezon 4, Odcinek 4
Odcinek The Walking Dead (2010-2022)

Obojętność

Indifference 41m
8,2 4 007
ocen
8,2 10 1 4007
The Walking Dead
powrót do forum s4e4

Biedna Carol

ocenił(a) serial na 8

Okropnie, że Rick wyrzucił Carol z grupy :/ Nie wiem, jakoś tak bardzo ją lubię, to chyba moja ulubiona postać. Ciekawe, czy ktoś kiedyś odpiszę na ten wątek, o odcinku sprzed około 6 lat xd

ChistaLenz

A ja odpisze :D w sumie wolal bym żeby wyrzucili kogos innego, ale z braku laku. Przynajmniej cos sie dzieje

ocenił(a) serial na 8
Suchy_Suchar

O proszę, szybko odpisałeś ;p No, to prawda, gdyby nie to, że dzieją się takie akcje i uśmiercane są ważne postacie, to serial nie byłby tak genialny

ChistaLenz

Musiało się coś zadziać dla odmiany nudnej epidemi w więzieniu

ocenił(a) serial na 8
ChistaLenz

Ja lubiłam Carol. Szczególnie jej relację z Darylem. A tu zrezygnowała z występu w spin offie i nie doczekam happy endu.

jagi75

Daryl zagra w tym spin-offie z Rickiem i Michonne? Wybacz, nie czytałem nic na temat nadchodzącej produkcji.

ocenił(a) serial na 8
Taio

W spin offie "Daryl Dixon" na razie potwierdzony Norman Reedus. Różnie bywało przez te lata, ale ciężko rozstać się z uniwersum, więc liczę na występy gościnne. Akcja toczy sie we Francji i konwencja ma być inna, pewnie marne szanse. Nie widziałam jeszcze finału, miałam nadzieję na pojawienie sie Ricka. Poki co zapowiadany jest mini serial z Rickiem i Michonne. Ale... były już informacje o filmie fabularnym, rożne projekty sa kasowane, więc nie cieszę sie póki nie zobaczę.

ChistaLenz

Prawidłowo. Jednak powinien powiedzieć otym wszystkim, a oni podjąć decyzję, tak jak ona podjeła za innych. Irytująca postac od poczatku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones