The Walking Dead (2010-2022)
The Walking Dead: Sezon 4 The Walking Dead sezon 4, odcinek 8
odcinek The Walking Dead (2010-2022)

Bliscy końca

Too Far Gone 41m
9,0 4 380
ocen
9,0 10 1 4380
The Walking Dead
powrót do forum s4e8

S4E8

ocenił(a) serial na 9

Strasznie derastyczny odcinek, nie wiem jak wy ale odcięcie głowy to troszkę za dużo, może nie
było pokazane szczegółowo ale sama idea.. Ja czuje się znismaczony , przed odcinkiem powinno
być ostrzerzenie o brutalności odcinka.

ravne

Mówisz jakby to była pierwsza odcięta głowa w tym serialu.

ocenił(a) serial na 8
ravne

Ty tak na poważnie?

ravne

Taki serial, jeżeli ktoś nie lubi scen drastycznych to nie powinien brać się za TWD. Odcinek miał prawo wstrząsnąć biorąc pod uwagę, że cały sezon był raczej nijaki i nic się nie działo a tu nagle śmierć Herschela (postaci bardzo lubianej) prawdopodobnie śmierć córeczki Ricka. Powiem szczerze, że ten docinek mnie bardzo poruszył, chyba jak żaden dotychczas i nie podoba mi się to, że najpierw cały sezon jest dół i nagle przywalają widzowi w łeb...

ocenił(a) serial na 9
Wild_Roses

trosiuniu może i było drastycznie ale mojej 8-letniej siorce odcinek sie bardzo podobal :)

kacperek3

Mi się też podobał, nie podobała mi się logistyka odcinków (S4) jako całość :) ostatni odcinek dał widzowi kopa :D

Wild_Roses

Zgadzam się, TWD jest taki, a nie inny i w zasadzie sceny drastyczne są na porządku "odcinkowym" by nie pisać dziennym..., a co do przywalenia w łeb: ja tam z niecierpliwością czekam prawie na każdy odcinek ale tutaj się zgadzam, dowalili do pieca i teraz każą czekać do lutego :/

ocenił(a) serial na 9
Wild_Roses

Rzeczywiście serial ogólnie jest derastyczny, jednak dekapitacja jest według mnie bardzo brutalnym aktem przemocy i nie powinna być pokazywana w kinematografi. Ja osobiście jestem przewrażliwiony na tym punkcie, ponieważ kiedyś widziałem autentyczny film pokazujący owe zdarzenie.

ravne

Mógłbyś napisac co to za film?

ocenił(a) serial na 9
_SaDmAn_

Wpisz muslim behead man cold blood w google i powinno znaleść. JEDNAK NIE RADZE NIKOMU OGLADAĆ TEGO FILMU NAWET JAK MA MOCNE NERWY BO TREŚĆ JAKA ZNAJDUJE SIĘ W FILMIE JEST NAPRAWDE NIELUDZKA I NIE DO OGARNIĘCIA !

ocenił(a) serial na 8
ravne

przecież serial jest od 18 lat.

ocenił(a) serial na 7
ravne

Nie tykaj komiksu. ;)

ocenił(a) serial na 7
ravne

ale z ciebie troll oglądasz serial o TRUPACH POŻERAJĄCYCH ŻYWYCH LUDZI I TY NARZEKASZ NA DRASTYCZNOŚĆ ?


COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ?

ocenił(a) serial na 9
ravne

Nie chcę nic mówić, ale jest to serial o zombie dla dorosłych jak nie chcesz oglądać takich scen to przerzuć się na My little pony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones