The Walking Dead (2010-2022)
The Walking Dead: Sezon 5 The Walking Dead Sezon 5, Odcinek 15
Odcinek The Walking Dead (2010-2022)

Spróbuj

Try 42m
6,9 3 288
ocen
6,9 10 1 3288
The Walking Dead
powrót do forum s5e15

S05E15

ocenił(a) serial na 8

A byłem pewny, że zginie Rosita, skoro dostała "dodatkowy czas antenowy", a tu lipa. Wygląda na to, że mamy starcie dwóch stylów rządzenia – Rick vs. Pani Senator. Tyle, ze ten Ricka nasycony jest już od początku paranoją, strachem i agresją... Nie dziwi więc nokaut w wykonaniu Michonne.

Finał – 90 minut.

ocenił(a) serial na 10
h_chinasky

Wykazała się zdrowym rozsądkiem.

Zważywszy na to, że tyle czasu biegali po lasach, walczyli ze wszystkim co się rusza, spali po krzakach, jedli oposy i myli się raz na kwartał nie dziwie się, że im palma odbija w sterylnej krainie popołudniowej herbatki.

Trzeba przyznać, że napięcie rośnie i ostatni odcinek pewnie wysadzi mnie w kosmos - mam wielką nadzieję co do tego, bo ostatnimi czasy zionie nudą.

użytkownik usunięty
h_chinasky

Świat realny, bez apokalipsy pani senator miała by racje. W tym świecie rick. Kto myśli inaczej, to wcześniej czy później pojawi się jakaś grupa i ich zniszczy.
Negan, który powoli nadchodzi, pytanie tylko kiedy - obstawiam finał 6 sezonu. Taką aleksandrie bez Ricka, to by przed śniadaniem rozwalił.

Gubernator :d by wjechał, by czołgiem i po zawodach. Dziewczyny z aleksandri, mogli by jedynie placki piec.

użytkownik usunięty

Panowie - Lubcie jeden temat do odcinka, a nie 500.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones