The Walking Dead (2010-2022)
The Walking Dead: Sezon 5 The Walking Dead Sezon 5, Odcinek 4
Odcinek The Walking Dead (2010-2022)

Slabtown

41m
7,9 3 308
ocen
7,9 10 1 3308
The Walking Dead
powrót do forum s5e4

S05E04

ocenił(a) serial na 8

I już poziom sezonu zaczyna spadać. Mam szczerą nadzieję, że to tylko jeden tak nudny odcinek,
bo sezon zaczął bajecznie i szkoda byłoby znowu oglądać spadek formy i jakości.
Teraz kilka zastrzeżeń:
1. Po co oni w ogóle prowadzą ten szpital, skoro prędzej czy później i tak wszystkich zabijają?
2. Kiedy Beth i Noah uciekali nie mogli po prostu wziąć jednego z tych samochodów stojących z
boku, sforsować bramę i spadać?
I jedno pytanie:
To była retrospekcja czy wydarzenia chronologicznie równe z wydarzeniami grupy Ricka?

ocenił(a) serial na 3
theMedicalDoctor

1. Bo mają z tego profity - niektórzy czyste ubranka, niektórzy spokojne sumienie, a jeszcze inni mają lizaczki i darmowe blondyneczki.

2. Wyobraźnia scenarzystów tak logicznych rzeczy nie uwzględnia.

Początek to retrospekcja od momentu porwania Beth, zaś kiedy widzimy Carol to moment kiedy ricki rozprawiają się z kanibalami (w przybliżeniu oczywiście).

ocenił(a) serial na 6
theMedicalDoctor

ad2. Nie mają prawa jazdy. A jak wiadomo, Rick jest gliniarzem więc...

ocenił(a) serial na 8
saa

A kluczyki mają? Bo ja bez nich nie umiem odpalić samochodu :(

ocenił(a) serial na 6
PsychopatycznoOdwetowa

Przecież była z murzynem.

ocenił(a) serial na 9
saa

za przemycenie lizaka prawie zostala ukarana gwaltem, tez na jej miejscu bym nie ruszal samochodu

ocenił(a) serial na 8
theMedicalDoctor

Z samochodami jest taki problem, że trzeba potrafić takiego odpalić bez kluczyka. Co, jeżeli się nie wie jak, może chwilę potrwać. Raczej zadałbym pytanie, dlaczego murzyn popisał się takim brakiem rozsądku i umiejętności planowania i nie pomyślał o zwinięciu kluczyków do samochodu.

Co do poziomu odcinka - uratować go mogła jedynie ucieczka Beth. Niestety, nie udało się. Mam nadzieję, że nie będą przynudzać wieloma scena z tego "szpitala" (przez szajbusów, dla szajbusów prowadzonego). Ciąg dalszy możliwy do przewidzenia. Grupa Ricka, lub kapitana Ameryka, dostanie się w pobliże tego szpitala i za pomocą wytrycha (murzyna) otworzą to jajko niespodziankę. Druga opcja gorsza - bo zakłada kilka odcinków fabuły z tego szpitala, co już zapowiada się na horror, bo od połowy odcinka w tym miejscu zaczęło wiać nudą.

ocenił(a) serial na 8
kaczor54

Druga opcja tzn. Beth razem z nową - starą znajomą, dadzą radę uciec same :)
Przepraszam za nieprecyzyjność.

ocenił(a) serial na 8
kaczor54

Widziałem już wiele idiotyzmów w TWD, ale ucieczka Beth i Noaha przebiła wszystko. Jak, planując ucieczkę przez miasto opanowane przez zombie można być takim debilem i nie wziąć samochodu? Oni na poważnie chcieli uciekać na piechotę? Już nie wspominając o tym, że ten Murzyn siedział tam rok i niby ciągle myślał o ucieczce- poważnie nie mogli tego lepiej przemyśleć?

A co do ucieczki Beth- mogła uciec, ale pozostawienie jej w szpitalu było tańsze niż robienie scenografii zburzonej Atlanty.
Jeśli to nie była retrospekcja, to w najbliższych (mam nadzieję) odcinkach możemy liczyć na ucieczkę Beth, ew. Beth i Carol, lub na konfrontację Ricków ze szpitalem.

ocenił(a) serial na 5
theMedicalDoctor

Mnie zastanawiają logiczne luki.
Skąd oni mają wodę? Kanaliza działa? Elektryczność? Miasto upadło, a oni tu mają jakby sielankę. Bardziej to przypomina odcinek ostrego dyżuru, gdzie wszyscy poszli na urlop, niż jakiś postapokaliptyczny szpital. 
Doktor mówi, że nie da się stąd uciec, a potem nawija o tym, jak wyjeżdżali po zapasy. Więc da się!
W końcu jakoś znaleźli Beth. 
Generalnie flaki z olejem w tym odcinku. Słabo wykształceni, przerysowani nowi bohaterowie. Beth albo sama jest nudna, albo ma taką rolę. Podobał mi się odcinek z nią i Daryl'em. Może Daryl tam pociągnął aktorsko. 

theMedicalDoctor

To byli gliniarze którym odwaliło.  Zabierali ranne osoby, a później im wmawiali że mają dług do spłacenia, bo nie ma nic za darmo. Tak stali się niewolnikami policyjnej sekty. A przed wszystkim policjantki która wmawiała że robi to dla dobra wszystkich. Taki policyjny gubernator.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones