The Walking Dead (2010-2022)
The Walking Dead: Sezon 6 The Walking Dead Sezon 6, Odcinek 9
Odcinek The Walking Dead (2010-2022)

Bez wyjścia

No Way Out 43m
8,8 2 740
ocen
8,8 10 1 2740
The Walking Dead
powrót do forum s6e9

Sezon 6 Odcinek 9

ocenił(a) serial na 7

O mój boże! Tak to można skrócić, tak dobrego odcinka nie widziałem od końcówki drugiego sezonu. Scena na początku miazga, ten dialog między ludźmi Negana a Abrahamem XD. Potem jeszcze lepiej w pewnym momencie giną bohaterowie których śmierci się nie spodziewałem w sensie blondyna z dziećmi. Carl traci oko. Najlepszą sceną była walka (w sumie cały odcinek to napier*dalanka z zombie na ulicach) pod koniec, gwałtowne cięcia, narastające napięcie, aż ciarki przeszły brrrr. Jak dla mnie jeden z najlepszych odcinków TWD od początku, a sam sezon 6 bije na głowę nudny sezon 5 i słaby sezon 4. A wasze odczucie po seansie?

ocenił(a) serial na 6
WTTW_FILM

Wreszcie odcinek świetny. Trzema najwyżej ocenianymi odcinkami serialu na imdb są 4x8, 5x1 i właśnie 6x9 :)

ocenił(a) serial na 8
WTTW_FILM

Sam nie wiem niby fajnie się oglądało całą siekanine sztywniaków, ale nikt nie zginął podczas tego a była przecież noc a zaraz pewnie w dzień ninja zoombiak kogoś dziabnie... jeszcze Glenn cudem uratowany i to drugi raz to przesada. Dla mnie kozacka scena właśnie była z wysadzeniem motocyklistów.

ocenił(a) serial na 7
Luke2907

Jak nikt nie zginął? Blondyna z dziećmi. [SPOILER] A co do serii cudownych ocaleń Glenna, tak lekko to denerwuje szczególnie zważywszy na fakt że za kilka odcinków Negan rozwali mu głowę kijem bejsbolowym i się Glenn skończy :} [SPOILER]

ocenił(a) serial na 8
WTTW_FILM

Łejjjjjjjjjjjjjjjjjjj nie wiedziałem :P chodziło mi o atak na sztywnych już po akcji z blondynką.

ocenił(a) serial na 7
Luke2907

Potem była sieczka, co jak co ale najbardziej i tak mnie cieszy że wybronili Aleksandrię. Nie zniósłbym znowu chodzenia po lesie. No i w końcu skończył się wątek wilków, choć tego wilka było mi jednak szkoda jak mu Carol wpakowała kilka kulek w klatę :(

ocenił(a) serial na 7
WTTW_FILM

Niezłym jesteś pajacem, że najpierw piszesz spoiler a dopiero później go łaskawie oznaczasz

ocenił(a) serial na 7
Qrudam

1. Post sprzed 8 lat

ocenił(a) serial na 7
WTTW_FILM

2. Po zmianie wyglądu forum wywaliło sporo takich oznaczeń, pomyśl zanim napiszesz

ocenił(a) serial na 7
WTTW_FILM

Po pierwsze co to zmienia sprzed kiedy jest post? Ja akurat dopiero teraz oglądam TWD a lubię poczytać opinie innych.  I tak na niego odpisałeś. Po drugie forum dotyczy danego odcinka a ty piszesz o tym co wydarzy się później. Po trzecie skąd miałem wiedzieć o jakiejś zmianie wyglądu

ocenił(a) serial na 7
Qrudam

Chłopie od momentu dodania tego posta to filmweb zmieniał wygląd i zasady działania strony jak i forum z 4 razy. Jak widać nie udolnie, w momencie pisania tego nie było podziału tematów na odcinki czy sezony jak teraz, post pewnie był oznaczony spoilerem ale jak widać osoby odpowiedzialne za zmiany na stronie nawet jej podstawowej funkcji utrzymać w aktualizacji nie potrafią. Nie wiem więc gdzie jest moja wina xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones