The Walking Dead (2010-2022)
The Walking Dead: Sezon 6 The Walking Dead Sezon 6, Odcinek 9
Odcinek The Walking Dead (2010-2022)

Bez wyjścia

No Way Out 43m
8,8 2 740
ocen
8,8 10 1 2740
The Walking Dead
powrót do forum s6e9

Sezon 6 odcinek 9

ocenił(a) serial na 7

Najbardziej porypany odcinek tego sezonu ;D Baaa według mnie w trójce najbardziej porypanych ogólnie ;D
GENIALNY odcinek, chyba pół budżetu na niego poszło;P
Oczywiście jak wszyscy przewidywali, młody musiał się wyłamać...ta mała niemądra istotka powinna dużo wcześniej zginąć(chociaż miałem nadzieję ,na jeszcze bardziej brutalną śmierć ;D) . Mogę to zrozumieć, że to młody chłopak, nigdy czegoś takiego nie przeżył.. ale trudno, selekcja naturalna ;P Nie miał instynktu przetrwania :) Żal mi jego matki...myślałem że dłużej pożyje:) No i Carl ;) Nie wierzyłem w to, że twórcy jednak powiększą mu oczy ;P A tu proszę:) Coś mi się widzi że jak przyjdzie Negan, to ten serial wskoczy na zupełnie nowy poziom:)

użytkownik usunięty
toyminator

To nie była wina chłopca, tylko Carol. Zrobiła z biednego dzieciaka psychola. Żadne dziecko najprawdopodobniej nie wyzbierałoby się emocjonalnie po czymś takim. Przykro mi, ale swój hejt musisz przerzucić na Panią Terminator :) Gdyby go nie zastraszała to w tym odcinku nikt by nie zginął.

ocenił(a) serial na 7

Zastraszała go owszem, ale miał się stać przez to silniejszy:) On i bez Carol był słaby:)

użytkownik usunięty
toyminator

Zauważ, że miał schizy i słyszał głos Carol. Ona nie chciała, by dzieciak był silniejszy, tylko wystraszony- miał siedzieć cicho i się jej bać. Szczerze to byłem zaskoczony, że przewędrował wśród zombie tak daleko. Chciał w sobie stłamsić strach, ale pękł jak przypomniał sobie groźby. (W poprzednim odcinku pokazany był nawet jego rysunek, nawiązujący do słów Carol). Mały dzieciak niczemu nie zawinił. Jedynym przygłupem w tym trio był Ron, którego motywów naprawdę nie rozumiem. Ewentualnie oboje byli niezrównoważeni psychicznie po ojcu.

- Btw... ale zgadzam się, że odcinek genialny :)

ocenił(a) serial na 8
toyminator

Przez zastraszenie nie da się być silniejszym. Niby jak? Chyba tylko pozornie i na chwile, jako reakcja obronna. On stal się "silniejszy" na chwilę, przybrał chwilowo taką zewnętrzną skorupę, że niby jakoś tam podoła. Ale jednak jego prawdziwa natura wyszła na jaw w najmniej odpowiednim momencie. I to jest wina Carol, bo ona w nim tylko nasiliła te schizy. Dzieci się nie straszy w tak okrutny sposób, bo mają bardzo delikatną psychikę! :D Myślę, że gdyby go nie zastraszyła to: a) dzieciak lepiej by funkcjonował, nie bałby się aż tak bardzo, nie schizowałby tak bardzo, bo jego wyobraźnia nie byłaby tak pobudzona przez opowieści Carol. Jasne, bałby się tak czy siak, ale może udałoby mu się nawet przetrwać tą wycieczkę, bo nie miałby w głowie niepotrzebnych myśli b) bałby się i każdy by o tym wiedział i wtedy nikt nie pozwoliłby mu na tą dalszą eskapadę. Zostałby np. odeslany z księżulkiem

ocenił(a) serial na 8
toyminator

Sam nie wiem niby fajnie się oglądało całą siekanine sztywniaków, ale nikt nie zginął podczas ataku żywych a była przecież noc a zaraz pewnie w dzień ninja zoombiak kogoś dziabnie... jeszcze Glenn cudem uratowany i to drugi raz to przesada. Dla mnie kozacka scena właśnie była z wysadzeniem motocyklistów. Mały mnie irytował duży zresztą też szkoda tylko blondynki, polubiłem tą postać stwardniała i widziałem dla niej szanse a to guzik.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones