The Walking Dead
powrót do forum 11 sezonu

Jeśli the walking dead zakończy się bez Ricka lub jakiegoś nawiązania do niego (co się z nim dzieje jakieś informacje), to będzie to naprawdę słabe.

ocenił(a) serial na 8
damelski

O przypomniałeś mi o tym długim serialu :p aż sobie nadrobię.. skończyłem chyba na odcinku przed tym, który został wstrzymany na chyba pół roku przez covida przypomnisz mi sezon i odcinek?

Mortemignis

Szczerze to nie mam pojęcia, w tym roku zacząłem oglądać od początku i na szczęście ominęło mnie czekanie na sezony, ale tym razem musze już czekać na ten 11 sezon ^^

ocenił(a) serial na 10
damelski

Robię właśnie identycznie^^

ocenił(a) serial na 10
Mortemignis

sezon 10 odcinek 16

ocenił(a) serial na 8
CaptainPhilip123

Dzięki wielkie

ocenił(a) serial na 8
damelski

Bodajrze w fear the walking dead sezon 4 pierwszy odcinek Morgan spotyka trupa z przywiazanym sznurkiem do nogawki nawiązanie do Ricka

ocenił(a) serial na 6
damelski

W komiksie to carl opowiadał historie ricka swojemu dziecku, ale tutaj carla nawet już nie ma xD a szkoda bo potem robił się nawet spoko

ocenił(a) serial na 10
damelski

Ponoć Rick ma się nie pojawiać już w serii The walking dead. Za to ma pojawić się w innych produkcjach z tej serii.

ocenił(a) serial na 10
damelski

Ponoć Rick ma się nie pojawiać już w serii The walking dead. Za to ma pojawić w innych produkcjach związanych z tym serialem.

damelski

Było nawiązanie do Ricka (nie bezpośrednie, ale jednak), lecz nie w TWD, a w TWD:WB.
https://www.filmweb.pl/serial/Fear+the+Walking+Dead-2015-735271/discussion/Czy+t o+ostatni+sezon+FTWD,3258099#post_16713211

ocenił(a) serial na 10
Nabongodonozor


W sumie w The Walking Dead tez było szkoda że Darryl nie wie ze Rick nie zginął

damelski

Ponoć ma się pojawić w sezonie 12.

ChubakaCieLubi

To świetna informacja:D Nie wiesz przypadkiem kiedy premiera?;>

Nabongodonozor

Nie wiem, wiem że Lincoln przyjechał do Ameryki a to i walnął sobie selfie z innymi aktorami a to może oznaczać że powróci w kilku ostatnich odcinkach, oficjalnie wiadomo że wtedy na moście nie zginął a został zabrany przez Jadis. On już nie chciał w tym grać ale sezon 12 ma być ostatnim sezonem więc pewnie jakoś go przekonali by dokończyć historię.

ChubakaCieLubi

Hehe, chyba nie wyczułeś ironii z mojej strony, bo tak się składa, że to sezon 11 jest tym ostatnim;]
Natomiast mają być trzy filmy pełnometrażowe z dokończeniem historii Ryszarda (i być może Myszon też tam się załapie - w końcu przecież wyruszyła w poszukiwaniu Ryka).

Co do Jadis, to kilka postów wyżej wrzuciłem linkę do innego mojego postu odnoszącego się do TWD:WB.

Nabongodonozor

Ja powiem tak już dawno mogli zakończyć tę historię. Za dużo wałkują tego samego. Serial zbudował swoją oglądalność na tym że szokował tym ilu uczestników odpada i że wszystko się rozpiernicza ale to przestało już szokować za którymś razem. Dla mnie przestało być smaczne na etapie szeptaczy a ich wątek to czysty idiotyzm. Niech kończą i oszczędzą nam już tych męczarni a pokażą co się stało.

ocenił(a) serial na 8
damelski

https://naekranie.pl/aktualnosci/the-walking-dead-rick-grimes-film-1627027661

ocenił(a) serial na 9
damelski

Byłbym wniebowzięty, gdybym nie musiał już oglądać tego głąba. Niestety, znając życie, serial zakończy się zabójstwem Negana - albo przez pierdka Meg i Japończyka, albo przez Ricka, który nagle wyłoni się jak ninja z jakiejś dziury w Commonwealth, choć to pierwsze wydaje się być bardziej prawdopodobne - w końcu Negan ma jaja i w wielu rzeczach mu pomógł. Ósmy sezon Game of Thrones potoczył się podobnie - szybko, bez ładu i składu. W tym przypadku jest tak samo - z odcinka na odcinek dowiadujemy się, że Negan ma żonę, a do tego jest w którymś miesiącu ciąży. Zbliżamy się do końca adekwatnie - oczywiście na szybko. Gra o Tron sezon ósmy x2.

Miszczkurde

Po pierwsze, to żona Negana (Lucille) nie była w ciąży, tylko miała raka. A po drugie https://www.filmweb.pl/news/Morgan+i+Cohan+gwiazdami+spin-offu+%22The+Walking+De ad%22-145753 wychodzi na to, że Negan nie może zginąć.

Nabongodonozor

Negan ma drugą żonę, czarną która jest juz w ciąży

Nabongodonozor

A oglądałeś sezon 11?

ocenił(a) serial na 7
Miszczkurde

Zdecydowanie ja także. Będzie można potem miło wrócić do serialu wiedząc że po scenie na moście w połowie 9 sezonu, już nigdy się nie pojawi. I piękny będzie trzask tyłków jego fanów którzy od 4 lat robią spam "czy Rick wróci"

niwrok_2015

https://variety.com/2022/tv/news/walking-dead-spinoff-andrew-lincoln-danai-gurir a-1235320331/.

Michonne& Rick wracają:)

ocenił(a) serial na 7
H_Larsson

No tak, ale to spin- offy. O tym było od dawna wiadomo. Miałem na myśli że nie wrócą w samym TWD

damelski

Orientujecie się może gdzie mogę obejrzeć cały 11 sezon, wiem że na disney + jest ale tylko do 8 odcinka z góry dzięki wielkie za odpowiedź !
Pozdrawiam

borowczyk_k

https://www.filmweb.pl/serial/The+Walking+Dead-2010-547035/vod
Całego 11 sezonu nie obejrzysz, bo po prostu jeszcze się nie skończył.

borowczyk_k

Do 16 odcinka dostępny jest na Canal+

ocenił(a) serial na 7
Veniesme7

A nie wiesz kiedy netglix doda odcinki?? Czy po ostatnim czy mniej więcej jak Fox dziś..

ocenił(a) serial na 10
damelski

jeśli rick wróci będzie to oznaczać iż jest to ostatni sezon

moro347

Bo to jest ostatni sezon, już dawno temu (tak ze ~2 lata jakoś będzie) zostało to zapowiedziane.

damelski

No i dostałeś co chciałeś :D

damelski

Ja bym stawiał, że trafił do społeczności podobnej jak Wspólnota. Ostatni odcinek TWD zakończył się w taki sposób, jakby miał on powrócić, w którymś spin offie. Nie jestem jakimś specjalnym fanem tego universum [o tym co mnie w nim irytowało gdzie indziej] ale tak jakoś się przyzwyczaiłem; te parę lat zleciało nie wiadomo kiedy.

tomtop

Rick trafił do CRM za sprawą Jadis. To już wiadomo od dawna.

Nabongodonozor

Tak ale ja już się pogubiłem w pobocznych bohaterach [np. Jadis] kto kiedy i w którym momencie.

tomtop

https://youtu.be/sZRT87TiQTE

ocenił(a) serial na 7
damelski

Spoiler!!!




















Pokaże się w ostatnim odcinku ma końcu serialu.

ABEL

W ostatnim odcinku to były tylko przebitki z tego serialu, który dopiero ma być.

damelski

RICK "parowka" GRIMES ? postac ktora zepsula wiekszosc odcinkow TWD razem ze swoja niepoczytalna zonka? z calej ich rodzinki patusow udal sie tylko Carl, ktory nawet nie byl jego synem.

ocenił(a) serial na 10
ssijto

Ale Carl był jego synem XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones