The Walking Dead
powrót do forum 4 sezonu

Sezon 4 najgorszy

ocenił(a) serial na 3

Chyba był jedynie 2 w jakimś średnim stopniu fajne odcinki... Reszta to tak nuda, słaba gra aktorska,
że można to już porównać z Operą Mydlaną... i to jeszcze zakończenie! HA!!!! Co oni z tym serialem
zrobili... To po prostu można aktualnie nazwać The Walking Sh** lub TWD 2 od końca drugiego
sezonu.

ocenił(a) serial na 8
JimboYCS

To po co oglądasz? Szanuj swój czas i nie marnuj go na oglądanie i pisanie zbędnych postów.
Żegnam.

ocenił(a) serial na 6
taperjeangirl

szanuj swoj czas i nie zagladaj na forum na ktorym moga byc wypowiedzi, ktore ci nie odpowiadaja. a tym bardziej nie odpisuj bo twoj post rowniez jest zbedny

ocenił(a) serial na 8
tojuzniewiem

Nie wyszła ci ta riposta, bo on się nie skarżył na jakość wypowiedzi na forum ani nie wspomniał nic o swoim czasie.

ocenił(a) serial na 8
tojuzniewiem

W takim kontekście nie bardziej niż twój :] Wypowiedzi, z którymi się nie zgadzam, w większości nie są zbędne. Zbędne jest narzekanie osób oglądających już 4 sezon serialu, którzy uważają całościowo za nudny (poza kilkoma "średnimi" odcinkami 2 sezonu?!).
Zmarnowane dla mnie 2 minuty, dla autora tematu zmarnowane kilkadziesiąt godzin.

ocenił(a) serial na 6
taperjeangirl

a narzekanie na narzekajacych ? :)
ps. sorki, odp nie zauwazylam ze otworzylo mi sie inne okienko, nie pod twoim postem. takze gdyby ktos zauwazyl przepraszam za dublowanie

ocenił(a) serial na 6
taperjeangirl

a narzekanie na narzekajacych? :)

ocenił(a) serial na 8
tojuzniewiem

Przynajmniej w odpowiedzi, a nie w nowym temacie :P

ocenił(a) serial na 6
taperjeangirl

patrz, nie pomyslalam.... :)

ocenił(a) serial na 3
taperjeangirl

Zawsze oglądam sezon seriali do końca, bo zawsze może któryś odcinek mi się spodobać (2 mi się spodobały).
Po za tym ty piszesz zbędne posty, bo ja przynajmniej potrafię dać ocenę serialowi (nie jestem Neo Kidem który od razu daję ocenę 1, bo wiem że są gorsze rzeczy od czegoś innego). A ty napisałeś/aś typowy fan bojowy komentarz "PO CO OGLĄDASZ?!! SADSDFASDFSAFSA BÓL DUPY, RATUNKU ZBANUJCIE MU KONTO, BO UZNAJE MÓJ UKOCHANY SERIAL, GDZIE DERYL DOSTAŁ W KOŃCU WPIER*** (O MÓJ BIEDNY BIEDNY) ZA SH**!. I powiedz mi co twoje dziecinne zachowanie, ma większy sens niż moja ocena serialu? ...
MANN UP BIT**!

ocenił(a) serial na 8
JimboYCS

Mój komentarz parafrazujesz na to :

""PO CO OGLĄDASZ?!! SADSDFASDFSAFSA BÓL DUPY, RATUNKU ZBANUJCIE MU KONTO, BO UZNAJE MÓJ UKOCHANY SERIAL, GDZIE DERYL DOSTAŁ W KOŃCU WPIER*** (O MÓJ BIEDNY BIEDNY) ZA SH**!" ?

z góry zakładając, że to mój 'ukochany serial', a Daryl to 'mój biedny biedny' ? (zonk i zonk, tak przy okazji)
I to moje zachowanie nazywasz dziecinnym? Rozbawiłeś mnie :)
Wybacz, ale to z twojego komentarza bije 'ból dupy', urażone ego, bo ktoś wytknął ci, że zaśmiecasz forum niepotrzebnymi tematami.
Krytykę jak widać przyjmujesz gorzej niż ją rozdajesz, ale posłuchaj własnej rady i "MANN UP BIT**" !!!

ocenił(a) serial na 3
taperjeangirl

MANN UP BIT**!!!

ocenił(a) serial na 8
JimboYCS

No nie, gorszy od 2 sezonu napewno nie był. Co jak co ale 2 sezon to było Z jak Zombie, bez zombie za to z ciągłym gadaniem o tym samym przez 10 odcinków, a tu jednak było troche akcji, przetrwania i trupów. Co nie zmienia niestety faktu że jest coraz gorzej, oglądałem niedawno na tvp przypadkiem 1 odcinek 1 sezonu, przy tym co mamy teraz to było cudo kinematografii.

ocenił(a) serial na 7
JimboYCS

Sezon 4 byl najgorszym jak do tej pory. Nie ma co owijac w bawelne. Taka prawda. Pierwsze dwa sezony i poczatek trzeciego byly zdecydowanie lepsze. Licze ze w 5 sezonie bedzie juz lepiej i pojawi sie wiecej emocji miedzy zywymi bohaterami, bo sama jatka to za malo zeby utrzymac zainteresowanie. Mi tez sie troche nie podoba jakies takie ociężałe prowadzenie postaci, powolne dialogi, gadki o niczym co czasem wypelniało niekiedy odcinek. No ale zobaczymy jak bedzie w 5 sezonie.

ocenił(a) serial na 9
JimboYCS

Mam wrażenie, że TWD poszedł nieco w ślady LOST i po świetnym początku nastąpił kryzys pod tytułem "co tu kręcić dalej?".

Jest też druga strona medalu. Przez te "ospałe dialogi o dupie Maryny" można poznać przemianę bohaterów. W ostatnim odcinku Rick ugryzł napastnika, żeby ochronić syna, chociaż Rick z sezonu pierwszego prawdopodobnie by się popłakał zamiast gryźć. Tak samo Daryl. Usłyszał od Ricka, że jest dla niego jak brat. Gdyby to był Daryl z sezonu 1, to pewnie Rick by usłyszał parę "dłuższych".
Co do przekleństw, a raczej jego braku. Skończcie z tym żaleniem się, że AMC to, AMC tamto. Skończcie z tym pieprzeniem o amerykańskiej hipokryzji. Dlaczego?? ILE jest amerykańskich filmów tłumaczonych na polski słowo w słowo?? Czy w TVP albo Polsacie usłyszycie, że Bruce Willis w swojej koronkowej frazie mówi "sku*wysynu", a nie "dupku"? "jupijajeeej maderfaker" <xd>. Hipokryzja jest wszędzie, a wy ją widzicie tylko tutaj.
Końcówka sezonu bardzo dobra. Zdziwiło mnie to, jak dużo uzbrojonych zasrańców stało za ogrodzeniem Terminusa, kiedy Rick próbował nawiać z Darylem i Michone. Pozytyw jest taki, że część grupy znowu jest razem. Z głowy nie wychodzi mi temat zaginionej Beth oraz Carol z córeczką Ricka.

Sezon był słabszy, niż poprzednie, ale nie było tragedii.

Myślę, że wszyscy po obejrzeniu ostatniego odcinka zadajemy sobie pytanie: "K*RWA, CO DALEJ??".

I tak powinno być! :D Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
JimboYCS

No tak, za mało szczelania. Jeżeli oczekujesz, ze taki stan rzeczy się w przyszłości zmieni, to muszę cię zawieść - nie będzie więcej szczelania.
Swoją drogą to ciekawe zjawisko. Kirkman już w pierwszym zeszycie jasno dał do zrozumienia (we wstępie), że zamierza skupić się na relacjach międzyludzkich, a nie tworzyć komiks akcji. Natomiast ludzie od 4 sezonów są permanentnie zaskoczeni. Ten stan zapewne utrzyma się do końca serialu.

ocenił(a) serial na 7
JimboYCS

Czy ja wiem, dla mnie nadal najgorszy sezon to trzeci i odcinki z czwartego w których pokazywali Gubernatora. Kompletnie zmarnowana postać, odbiegająca od komiksu nie tylko wyglądem ale też i charakterem. Na szczęście udało im się go w końcu zabić i reszta sezonu była lepsza. Morriseya nie winię, grał co mu kazali, to jest dobry aktor. Nie wiem na jakich układach dokładnie siedzi tam Kirkman ale powinien dostać za to różowym pejczem po twarzy.
Końcówka była rzeczywiście trochę mniej z pompą niż dotychczas, ale i tak ciekawie się skończyło. Kreacja komiksowych Hunterów jak najbardziej mi odpowiada, może pożyją dłużej niż w komiksie. Jak widać ile ludzi, tyle opini... ja tam się dobrze bawiłem przez ten sezon i w każdy poniedziałek zaliczałem odcinek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones