The Walking Dead
powrót do forum 4 sezonu

Jestem zdziwiony, że tak mi się spodobał ten sezon. Na początku nawet nie byłem pewien, czy chce mi się go oglądać, ale pierwszy odcinek mnie przekonał. Może to kwestia długiej przerwy, ale całość wydała mi się o wiele świeższa... Po pierwszym sezonie ten jest moim ulubionym. Sporo ciekawych rozwiązań. Zombie znów odgrywają dużą rolę, nie są, jak w sezonie trzecim, tylko zapychaczem, można jeszcze odczuć tę dawną grozę z pierwszych odcinków serialu.

Jeśli sezon trzeci wydał się Wam nudny i niepotrzebnie rozciągnięty - moim zdaniem i tak możecie dać szansę sezonowi czwartemu.

ocenił(a) serial na 9
Agarwaen_

mam podobne zdanie, ale po obejrzeniu sezonu 2 ponownie, muszę stwierdzić, że ten drugi sezon narazie zasługuje na 2 miejsce - oczywiście zaraz za 1.Sezon 4 kandyduje narazie na 3 miejsce.

ocenił(a) serial na 8
Agarwaen_

Dla mnie osobiście serial ma tendencje zniżkową. Czyli s1>s2>s3>s4. Może drugi bym postawił na równi z 3, może. W 4 jeden wyjebisty epizod na 8 odcinków to za mało ;) Jak dla mnie najsłabszy sezon póki co. Druga połowa musi być cała tak genialna jak ostatni odcinek, by wyciągnąć sezon.

użytkownik usunięty
volker92

1,3,4,2.

Agarwaen_

dobry sezon, oczywiście mający parę słabszych momentów, ale mniej więcej na równym poziomie (w przeciwieństwie do trzeciego gdzie odcinki wychodziły bardzo nierówno i drugiego gdzie wszystko było niepotrzebnie przeciągnięte przez zbyt dużą ilość odcinków). Wydaje mi się, że błędem AMC było właśnie nakładanie na sezony zbyt dużej ilości odcinków. Gdyby scenarzyści mieli do zagospodarowania 6 odcinków jak w pierwszym sezonie to równomiernie rozłożyliby akcje a tak mają 16 i gdyby każdy odcinek byłby napakowany akcją jak finał midseasonu to też rzygalibyśmy nadmiarem tego ;d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones