The Walking Dead
powrót do forum 4 sezonu
humorek22

UWAGA SPOILERY KOMIKSOWE!!!



UWAGA SPOILERY KOMIKSOWE!!!



UWAGA SPOILERY KOMIKSOWE!!!
Jak dotąd spośród wydarzeń serialowych - w komiksie:
- brak wątku epidemii więziennej
- brak jakiejkolwiek wzmianki o Terminusie
- Tyreese został zdekapitowany zamiast Hershela, ponieważ razem z Michonne udał się w pościg za Gubernatorem po pierwszym odpartym ataku
- rolę Lizzie i Miki odegrał znacznie młodsze dzieci, bliźniacy, Ben i Billy (Ben zabił Billy'ego, zaś Bena Carl)
- w drugim ataku na więzienie zginęły Lori, Judith, Axel, Hershel i kilka osób występujących wyłącznie w komiksie
- Gubernator nie miał żadnej drugiej grupy, tylko najechał więzienie z ludźmi z Woodbury, po tym jak wydobrzał po torturach Michonne
- Gubernator został zastrzelony przez mieszkankę Woodbury (zdaje się, że nazwali ją Lilly), po tym jak kazał zastrzelić matkę z niemowlęciem
- część grupy Ricka opuściła więzienie przed potyczką z Gubernatorem (m.in. Glenn, Maggie, Dale i Andrea) i udała się na farmę Hershela, która nie została spalona
- ocalali z więzienia również niemal od razu powrócili na farmę Hershela i tam się spotkali się z Abrahamem, Eugenem i Rositą
- wszyscy podążyli ciężarówką Abrahama oraz konno do Waszyngtonu

To tak z grubsza chyba najważniejsze różnice.

ocenił(a) serial na 9
Valdoraptor23

dziękuję :)

użytkownik usunięty
humorek22

W serialu od czasu do czasu można dostrzec Remingtony 870, a w komiksie ni chu*a.

ocenił(a) serial na 9

jesteś maniak! xD

Zapomniałem dodać :D

ocenił(a) serial na 10
Valdoraptor23

w komiksie nie ma pieseuów - skandaleu!

ocenił(a) serial na 7
Einshaew

Ogólnie sam Gubernator z serialu nie umywa się do tego z komiksu, ten w serialu jest łagodny jak baranek zastanawia mnie tylko jak spieprzą postać Negana

ocenił(a) serial na 10
SoapMacTavish

Napewno Cię nie zawiodou! :)

ocenił(a) serial na 7
Einshaew

też tak myślę:) dla tego wolę jednak komiks niż serial, chociaż nie jestem miłośnikiem takich czytanek:)

użytkownik usunięty
SoapMacTavish

kto to negan?

ocenił(a) serial na 7

Negan to w skrócie kolejny złoczyńca, w serialu jak przypuszczam nie pojawi się prędzej niż w 6 sezonie

użytkownik usunięty
SoapMacTavish

ciekawe czy powstanie 6 twórcy twierdzili że na 4 koniec

ocenił(a) serial na 8

Że jak?

Oczywiście że powstanie 5 sezon, który zresztą jest już w produkcji.
Ba, 6, 7, i 8 to też pewniak. Sama formuła serialu nigdy się nie wyczerpie.

ocenił(a) serial na 7

Ten serial dla nich to żyła złota, więc na pewno nie poprzestaną na 4 sezonie...

Negan to gość który chce wyruchać swój kij bejsbolowy a co drugie jego słowo to wulgaryzm.
Uroczy gość.

SoapMacTavish

to jakis gubernator jest w komiksie skoro w serialu jest lagodny jak baranek ? :O

ocenił(a) serial na 7
Mobilny

polecam zapoznać się z komiksem i książkami pt Narodziny Gubernatora i Droga do Woodbury po przeczytaniu będziesz wiedział co mam na myśli:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones