The Walking Dead
powrót do forum 6 sezonu

Sezon 6!

ocenił(a) serial na 10

Widzieliście już pierwszy zwiastun 6 sezonu ? Co o nim sądzicie ? Nie ma go jeszcze w jakości hd ale da się zobaczyć.
Powiem jedno, pełno zombiaków i dużo krzyku! Miazga!

ocenił(a) serial na 7
Miketom

Póki co ciężko coś powiedzieć konkretnego bo aż mi się nie chce skupiać na analizie, przy takiej jakości trailera :D Na pewno będzie dużo konfliktów, intryg i tak jak mowisz - krzyku :D
Swoją drogą bardziej czekam na 1 sezon Fear The Walking Dead niż na 6 TWD :)

ocenił(a) serial na 10
Vangelis7

Fear TWD też nieźle się zapowiada. Uwielbiam te krótkie zwiastunki xd gdzie robią coś normalnego a po chwili pojawia się zombiak.

ocenił(a) serial na 7
Miketom

najlepsze z babką w basenie :D

ocenił(a) serial na 6
Miketom

Szykuje się jazda. Ten złapany Daryl... Hmm... Nieważne...

ocenił(a) serial na 10
Arolowy

I to bez trzymanki : P Daryl.. Można się trochę o niego bać, ponieważ w poprzednim sezonie Beth była odłączona o grupy a teraz (miejmy nadzieję, że nie) Daryl. Bardzo ciekawie się zapowiada.

ocenił(a) serial na 8
Miketom

Ryszard Grymas nadal w formie.

- Endrjuuu nie uważasz, że powinniśmy trochę stonować twoją postać? - rzekł jeden z producentów.
- Słucham? - spytał lakonicznie Ryszard przechylając charakterystycznie głowę na bok, kładąc prawą dłoń na kaburze swego rewolweru.
- Nie denerwuj się... - krawaciarz zaczął wycierać krople potu z czoła - Chodziło mi o głębszy zarys twoje postaci... No wiesz jak wtedy, co miałeś farmę i motykę.
- Że co proszę? - zaczął zbliżać się ku swojej ofierze, stwarzając klaustrofobiczną atmosferę.
- Chodziło mi o... - w tym momencie nie mógł skończyć zdania gdyż poczuł, że osuwa się na ziemię. "Osuwam się jak homoś w 5 sezonie, po prawym sierpowym.", pomyślał zerkając ku górze. Dostrzegł ją. Dostrzegł twarz Endrjuuu, twarz która widziała zbyt wiele. Dostrzegł wycelowany rewolwer, rewolwer który zabił tak wielu.
- Masz pojęcie do kogo mówisz?!
Producent i Ryszard już wiedzieli. Wiedzieli, że Ryszard bad-assem pozostanie i jest mu to dane.
#taGbyło

ocenił(a) serial na 9
ZjedzCiastko

Przeca Ryszard to ostatnia rzecz, jaka ratuje ten serial. A jego przerysowana, badassowa postać to najlepsze co ten serial ma do zaoferowania :)

ocenił(a) serial na 8
Miketom

Zajebisty.
Podsumuję.
DO YOU HAVE ANY IDEA WHO YOU TALKIN TO

12.X.15

ocenił(a) serial na 10
Jaskier16

O tak to jest miazga ! ! Tylko ciekawi mnie do kogo wypowiadane są słowa "wynoś się stąd...." i do kogo celuje Rick. Musi to być ktoś znany ponieważ wymienia jej imiona.

Miketom

Gabriel?

ocenił(a) serial na 10
Goja_2

Miejmy taką nadzieje. Nie przepadam za nim...

Miketom

Heh A kto przepada :)

ocenił(a) serial na 10
Miketom

Szału nie ma, a dupa w jednym kawałku tak więc ja raczej nie podchodzę z "urrrraaa!" entuzjazmem do nadchodzącego sezonu :)

Szczerze powiedziawszy, gdybym nie znał komiksu, to z tego zwiastuna niewiele bym się dowiedział nt. tego, co czeka nas w kolejnym sezonie :)

ocenił(a) serial na 8
Einshaew

To dobrze w sumie.
Zwiastun ma zachwycać, nie spoilerować.

Miketom

Czy mi się zdaje, czy Daryl będzie miał na pieńku z Rickiem (1.25 w trailerze i końcowe sceny). Jak tak to będzie ciekawie... Oby 6 seria była tak emocjonująca jak jej zwiastun.

ocenił(a) serial na 10
Goja_2

Ja sądzę, że to może być mały zgrzyt.

Miketom

Olala, akcji w tym trailerze więcej, niż przez całe dwa ostatnie sezony razem wzięte! Strach się bać.
Niestety widzę zalążki irytujących konfliktów w tym sezonie, czyli Rychu i Pani Gubernatorka kontra reszta hipisów z Morganem - ulubieńcem widzów, którzy czekali na niego jak na kolejnego mesjasza - na czele. Ile razy w trailerze powtórzono różne wariacje o ufaniu Ryszardowi i o konieczności obrony? Dobre pińcet. Jakbym była Rickiem, to po drugim sezonie zabrałabym dupe w troki i opuściła kumbaya-moralizatorów, niech se sami radzą, jak tacy "mondży", bo co sezon jest to samo "ależ Rysiu, skąd w tobie tyle agłesji, zjedz snickersa, a w ogóle to a fe".
Tak że kolejny sezon upłynie pewnie pod znakiem gonienia, wrzeszczenia, kłótni i strzelania focha na Rycha.
Z drugiej strony wszystko lepsze od łażenia po krzakach i kolekcjonowania kleszczy :D

użytkownik usunięty
emo_waitress

Prawda jest taka, że Rick jakby chciał to w pojedynkę wyrżnąłby wszystkie zombie na świecie używając tylko nóg i rąk.

To jest najprawdziwsza prawda!

użytkownik usunięty
emo_waitress

Fakt. Na wiki piszą, że Pete zabił Rega przez przypadek, więc to trochę nie fair, że zginął.

Miketom

Sporo tego, sporo, ach gdyby tak cały sezon zawsze trzymał poziom trailera, hehe... Ale widziałem wiele fajnych zgnilaczków, jeden wyglądał już na szkielecika w ścięgnach pokrytego liśćmi, niczym potwór z bagien, pewnie będzie to mój faworyt do tytułu zombie sezonu.
Wątek Morgana może znacznie odbiec od oryginału (fajnie), skoro tak mocno związują go ideologicznie z Aleksandryjczykami. Swoją drogą pani prezes już sama zaczyna wyglądać lekko zombiaczo w niektórych scenach.
Chyba zombie wbiją na rewir, zważywszy po ogromnych ilościach potrząsających płotem oraz zombie widzianych przez bohaterów poprzez szyby okienne.
Fajnie, że Darylowi dadzą jakieś własne przygody, a nie stanie w kącie w tle, bo go nie było w komiksie.
Interesujące są też motywy "uciekania z Aleksandrii"(??)
Do tego w trailerze zbytnio nie widać Wilków. Czyżby mieli rozbić się o mury Aleksandrii w pierwszym odcinku i skończyć jak kanibale? :D

Powiem wam jednak, że mnie trailer FTWD bardziej nakręcił na tamtą produkcję, bo będzie całkowicie świeża i w najbardziej mnie interesującym okresie apokalipsy... Man tylko nadzieję, że nie będzie spokoju przez 3 odcinki, a zombie dopiero w szóstym :D

Valdoraptor23

No fajnie by było gdyby zrobili coś z Darylem oprócz śmiesznego jedzenia spaghetti. Również ciekawa jestem co się wydarzy w tej Aleksandrii, że będą zmuszeni ją opuścić. Czyżby sługa boży znów zapomniał zamknąć bramę? Może te wilki są tymi, którzy schwytali Daryla na końcu, wiem że tamci inaczej wyglądali, ale to mogłaby być dalsza część grupy.

ocenił(a) serial na 10
Valdoraptor23

Ja nauczony doświadczeniem wolę nie stawiać zbyt wygórowanych wymagań co do spin-offu. Ale z drugiej strony, czy chęć obejrzenia serialu w tematyce zombie-apokalipsy, który będzie mnie ekscytował, a nie usypiał, to wygórowane wymagania? WOW knows...

Miketom

Taki survivalowy Big Brother. Mnóstwo wewnętrznych konfliktów, awantur o przywództwo itd. Nie widać zewnętrznych antagonistów. Pożyjemy, zobaczymy.

ocenił(a) serial na 10
Amerrozzo

Serio ? Porównanie do Big Brother'a ? Aż brak mi słów, by ocenić twoją wypowiedz...........

Miketom

Pewnie, że tak. Walka o pierwszy plan, intrygi, kłótnie, nawet mur mają.

ocenił(a) serial na 10
Amerrozzo

"Ryyyyku! Plemię przemówiło, jesteś nominowany do wyjścia za mur!" ;)

ocenił(a) serial na 8
Miketom

już widziałam zwiastuny mam nadzieje że meg nie zginie bo na jednym z ujęć jakaś dziewczyna jest jedzona przez Zombie.
A to porwanie Daryla albo coś bardzo mi się nie podoba , jeju błagam niech oni go nie uśmiercą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones