The Walking Dead
powrót do forum 7 sezonu

Mój ulubiony sezon

ocenił(a) serial na 10

Jest to mój ulubiony sezon ze względu na - pokazanie jak żyją zbawcy i jakie mają zasady, poznanie oceanside, złomiarzy i królestwo które odgrywa ważną role w 7, 8 i 9 sezonie oraz pokazanie jak wszystkie osady są podporządkowane Neganowi i zbawcą. Polecam naprawdę solidny sezon wyjaśniający i pokazujący wiele rzeczy, oceniam na 10/10. Także nie mam pojęcia skąd tak negatywne opinie na temat tego sezonu, czy ludzie są aż tak zje**ani ?

ocenił(a) serial na 4
Dawwa

Przestałem oglądać ten serial po śmierci Ricka zatem nie potrafię ocenić bieżącego.
Myślę, że ludzie są już tym serialem zmęczeni. Po prostu. Już dawno wyczerpał swoją formułę, a teraz jedynie szwenda się niczym zombie.

ocenił(a) serial na 10
Martin von Carstein

Nie rozumiem jak można być zmęczony serialem? Serial dalej jest bardzo dobry a 10 sezon tylko to utwierdził (Rick żyje)

ocenił(a) serial na 4
CaptainPhilip123

Mówimy o serialu, który ciągnie się już 10 lat i tak naprawdę nie zaoferował przez ten okres żadnej nowej jakości. Cały czas wykorzystuje tylko jeden koncept, który jedynie nieco urozmaica poprzez dodawanie nowych elementów (jak np. Alpha i jej banda).

Większości ludzi ma już tego dość i rezygnuje z oglądania.

ocenił(a) serial na 10
Martin von Carstein

rozumiem, sam przestałem oglądać Punishera i Sons of Anarchy po 3 odcinkach, ale mam zamiar jeszcze wrócić i obejrzeć. a z TWD u mnie jest tak, że jak oglądałem 7 sezon pierwszy raz to średnio mi się podobał ale gdy oglądam go już 3 raz (obecnie 15 odcinek) to podoba mi się jeszcze bardziej i z ostatniego miejsca (w moim rankingu sezonów) wzrósł dość wysoko. Może każdy powinien powtórzyć TWD akurat może komuś się spodoba za którymś razem :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones