The Walking Dead
powrót do forum 7 sezonu

Sezon 7

ocenił(a) serial na 10

Dla mnie sezon 7 jest jednym z lepszych, ale czytając forum TWD użytkownicy uświadomili, że jestem chyba mało wymagającym widzem :). Oprócz odcinka 12 to oglądałam resztę odcinków z ciekawością. Do moich ulubionych odcinków należą 3, 8 i 11 są świetne. Jak pisałam jestem nie wymagającym widzem, bo gdybym nie czytała forum to bym nawet nie zauważyła, że jeleń wygląda beznadziejnie.

ocenił(a) serial na 3
Mylovexdd

Ludzie sie czepiają tego rewelacyjnego serialu z prostego powodu. Zazdrość ich zżera, ze TWD jest popularniejszy od filmidel jakie oni oglądają.

ocenił(a) serial na 10
mateuszz27

Każdy ma prawo wypowiedzieć się na ten temat. Inni są wymagający, a inni tak ja chce jak najbardziej czerpać przyjemność z oglądania.

ocenił(a) serial na 10
Mylovexdd

ludzie są wymagający bo oni w każdym odcinku chcieliby widzieć Negana, który rozwala jakiemuś bohaterowi łeb:)

ocenił(a) serial na 10
Screamomaniak

Ale ja nic do nich nie mam, że są wymagający :). Nawet, że dobrze, że są bo ciekawie czyta się ich posty :D

ocenił(a) serial na 8
Mylovexdd

Miło czytać taki komentarz. Oglądam ponownie z sentymentu już po finale serialu i znów się wciągnęłam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones