The Walking Dead
powrót do forum 8 sezonu

SEZON 8 WTF?!

ocenił(a) serial na 7

Już widziałem kilka założonych wątków na temat 8 sezonu, ale co mi tam, założę kolejny.
Wiecie co się podziało z reżyserią w tym sezonie? Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie jednakże wygląda jak z jakiegoś niskobudżetowego filmu bez pomysłu. Jest to poziom Sharknado, tylko że w wymienionym 'dziele' zdawano sobie sprawę z tego jaki film powstaje i dla kogo. Natomiast w sezonie 8 TWD bohaterzy zachowują się jak imbecyle, biegną jak ciemna masa na rozstrzelanie ....rzeź niewiniątek. Przerysowani ci źli a także ci dobrzy..no masakra....Sezon 8 obniża ocenę o co najmniej 1 w stosunku do całości.
Jak myślicie, co podziało się w głowach autorów? Może macie jakieś informacje, których ja nie posiadam.

ocenił(a) serial na 3
milanista91

tez chcialem o to zopytac. czlowiek sam by to lepiej nakrecil.

ocenił(a) serial na 5
mateuszz27

Bawią mnie takie komentarze... To czemu do licha nie kręcisz seriali? Za mądry jesteś na to, czy jak?

ocenił(a) serial na 3
acidity

haha czemu cie bawia? tworcy ewidentie kreca pod wplywem srodkow odurzajacych a ty jeszcze ich bronisz ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones