The Walking Dead
powrót do forum 8 sezonu

sezon 8 to chyba jakaś pomyłka, sceny batalistyczne jak z filmów klasy c, żenujące dialogi, z wielkim bólem dotrwałem do końca 2-giego odcinka i nie wiem czy znajdę siłę zeby obejrzec trzeci.

ocenił(a) serial na 10
Mikael82

kill kill kill

ocenił(a) serial na 8
franko7777

No lipa jest straszna. I takie to amatorskie jakby się ktoś uczył robić filmy.
Cały czas mam nadzieje ze może jednak coś się poprawi ... a tu nic.

ocenił(a) serial na 7
Martin_Smith

Bez kitu, lepsze produkcje niż te nowe odcinki robią czasem youtubeowi filmowcy amatorzy ze znikomym budżetem.

ocenił(a) serial na 1
franko7777

Wraz ze wzrostem popularności serialu, poziom spadł diametralnie w dół. Zrobiono z niego komercjalną papkę dla mas i nie pozostaje mi nic innego niż skomentować słowami "jaka widownia, takie show" - co doskonale widać po poziomie wypowiedzi "fanów" w tym wątku.

nietuzinkowo

Zaczynałem z tym serialem bite 8 lat temu, jeszcze przed tym nim projekt zyskał rozgłos. Bardzo aktywnie śledziłem rozwój
TWD od momentu rozpoczęcia jego produkcji. Do tej pory nie dowierzam jak coś co zaczęło tak wysoko mogło tak nagle spaść na dno.

kamil10025

Z tego co pamiętam, to komiks mi się podobał do momentu spotkania Negana. Jak fabuła trzymała się komiksowej np.Teraz mam wrażenie, że twórcy komiksowi jak i serialowi nie mają pomysłu na dalsze części Swoją drogą szkoda, że porzucili temat odkrywania przyczyny zombi apokalipsy.Może należało ten wątek kontynuowac.

nietuzinkowo

Ogromny zawód czuję oglądając kolejne odcinki :( Na początku czekałam z ogromną niecierpliwością na kolejne odcinki, teraz to tylko przyzwyczajenie.
Szkoda.

ocenił(a) serial na 8
nietuzinkowo

A najlepiej o tym świadczą fancluby na fb, tam by Cię zlinczowali odnośnie negatywnej opinii na temat WD.

ocenił(a) serial na 6
franko7777

zgadzam się, w 8 sezonie od początku gdzieś tylko biegną i non stop strzelają, 7 sezon momentami był irytujący ale to już masakra, we wcześniejszych sezonach nawet błądzenie po lesie było ciekawe.. tu czuję emocjonalna pustkę

użytkownik usunięty
amp_litude

Zgadza się tak jakby kręcili byle kręcić tylko i wyłącznie dla tych paru groszy.

ocenił(a) serial na 8
amp_litude

Zgadzam się w zupełności. Ponadto brak logiki w tym serialu bywa porażający. Najlepszy moim zdaniem przykład - Daryl jedzie na motocyklu (motocyklu, zaznaczam nie skuterze czy rowerze) i to całkiem szybko a zanim dziarsko kroczy wielka horda zombie..i co ujęcie to ona jest tuż za nim. Ja nie wiem, czy on po drodze zatrzymywał się co chwila by pójść w krzaczki? Miał niestrawność? Może to stres?... :P I takich rzeczy jest pełno niestety.

ocenił(a) serial na 9
Shaggy777

Tutaj akurat wydaje mi się, że chodzi Ci o scenę/element ich planu, kiedy Daryl ich w ten sposób jakby prowadził :) Obstawiam, że miał jechać powoli, aby "prowadzić" zombie za sobą, zwabiać ich w konkretne miejsce :)

ocenił(a) serial na 8
marjou

Miał jechać powoli, ale w scenach, które pokazali ewidentnie powoli nie jechał. :P Rzekłbym nawet, iż zapierniczał.

ocenił(a) serial na 9
Shaggy777

To może było tak jak napisałeś - co jakiś czas się zatrzymywał, a później przyspieszał, aby słyszeli głośniej dźwięk silnika :D Niemniej jednak robota niewdzięczna (;D), a twórcy najwyraźniej nie zadbali aż o takie szczegóły :) Pozdrawiam!:)

ocenił(a) serial na 10
franko7777

Ludzie, nie podoba się, nie oglądać, prosta sprawa. Nie musicie wiecznie narzekać, żeby poprawiać swoje ego i pokazać, jacy to z was znawcy. Wielu z was mówi o "obrażaniu waszej inteligencji", ale wiele jej jak widać nie ma, bo jak coś się inteligentnemu człowiekowi nie podoba, to tego nie ogląda.

ocenił(a) serial na 3
Broskii

A co ma zrobic osoba która uwielbiała The walking dead do sezonu 6 i połowa 7 ? Teraz nagle przestać oglądać bo mi sie nie podoba ? Tak 8 sezon to narazie katastrofaa

ocenił(a) serial na 3
mateuszz27

widzisz teraz jak to jest xD Też kiedyś tak broniłeś, złego słowa nie można było powiedzieć bo stałeś na straży gotów do obrony każdego idiotyzmu xD

mateuszz27

Czy ty przypadkiem nie krzyczałeś na prawo i lewo, że po wprowadzeniu Negana "będzie się działo"? xD Wnioskuję, że chyba się nie dzieje.

ocenił(a) serial na 3
kamil10025

No bo do cała połowa 7 sezonu była mega. Wszystko zespół finał 7 sezonu i tra tra tatara tra tata z 5 metrów, zero zgonów u rickow, ślepi i głupi zbawcy. To wszystko nie tak wyglądało. Sztuczność scen pod względem aktorskim i technicznym na poziomie 3 ligi,

użytkownik usunięty
Broskii

Ależ przecież filmweb jest między innymi po to, żeby sobie ponarzekać. Do producentów pewnie i tak te narzekania nie dotrą ale może chociaż narzekającym się humor poprawi.

ocenił(a) serial na 8
Broskii

Troll i fanatyk fanboy, tacy są najgorsi.

ocenił(a) serial na 10
taksido

Hejter, który udaje, że jest znawcą i chce poprawić sobie ego, tacy są jeszcze gorsi.

ocenił(a) serial na 8
franko7777

Racja. Ten serial to już jakaś parodia. I ta gra aktorska. Takie drewno to już tylko w brazylijskich serialach. Nie wiem co oni zrobili z tym serialem i pewnie tak jak większość oglądam z sentymentu. Modlę się żeby już co niektóre postacie poszły gryźć glebę. Morgan to już przechodzi samego siebie. Ale czym tu się przejmować, jest tyle seriali, że WD śmiało można odstawić do lamusa. Pzdro

ocenił(a) serial na 8
taksido

Dokładnie. :D A najlepsze, że Carl z jednej z najgorszych postaci pod względem gry aktorskiej zaczął się stawać jedną z najlepszych. I właśnie cholera nie wiem, czy on poczynił taki progres czy inni taki regres... Wszyscy grają tak samo. Bez zaskoczenia. Gdy był Abraham to było jeszcze ciekawie, ale i on pod koniec stał się.."miętki". Najlepszy jednak Negan. Aż człowiek w pewnym sensie niechętnie mu kibicuje...

ocenił(a) serial na 8
Shaggy777

Może być tak jak napisałeś, w końcu chłopak dorósł I trochę kunsztu aktorskiego nabrał. Jednakże jak dobrze wiemy, zdarzają się gwiazdy aktorskie, które błyszczą od początku swoich karier jak np. Christian Bale czy Elijah Wood, także chyba Carl zaczął świecić jak choinka przy coraz to gorszej grze pozostałych aktorów. Niestety serial dużo stracił od czasów choćby 1 czy 2 sezonu. Najbardziej ubolewam nad samą grą aktorską. Ileż można smęcić i pieprzyć jak potłuczony, jakby się wydoiło wiadro marnej jakości jabola? Miejmy nadzieję, że ten sezon zakończy wszystko, bo ileż razy można reanimować trupa? Pozdro ;)

ocenił(a) serial na 8
taksido

Dokładnie tak jak mówisz. Z tym reanimowaniem trupa dobre, hehe! :D Swoją drogą dzisiaj obejrzałem 2 odcinki nowego serialu "Punisher" z Jonem Bernthalem, który w TWD grał Shauna, jak zapewne pamiętasz, i powiem Ci, że ta produkcja dobitnie pokazuje jak powinno się robić seriale. Oba odcinki trzymały mnie nawet nie tyle w napięciu co za jaja przez bite 2 godziny. A na TWD ziewałem... "Soap opera", to chyba idealne określenie na obecną formułę tego serialu. A "Punishera" meeega polecam!!!

Pozdro!

ocenił(a) serial na 8
Shaggy777

Pamiętam go z Daredevila. Jeszcze nie oglądałem ale na pewno to wkrótce nadrobię. Pzdro!

ocenił(a) serial na 8
taksido

Warto! A najlepsze, że jak była premiera serialu to cały pierwszy sezon ukazał się na torrentach... Pierwszy raz z czymś takim się spotkałem, ale może chodzi o to, że to platforma Netflix.

Shaggy777

Netflix od samego początku wypuszczał całe sezony w dniu ich premiery. Taka jest ich polityka.

ocenił(a) serial na 8
kamil10025

No to bardzo dobrze. :)

ocenił(a) serial na 8
Shaggy777

Obejrzałem. Dobry, nie był idealny ale niektóre odcinki mega. Pzdro.

ocenił(a) serial na 8
franko7777

Zgadzam się i mam nadzieję, że ten sezon będzie ostatnim, ponieważ z sezonu na sezon serial jest coraz słabszy i pozostawia to jednak jakiś niesmak po udanych pierwszych 4-5 seriach. Nie czytałem komiksu, ale z tego co wiem, do końca historii jest jeszcze dość daleko jednak mam nadzieję, że twórcy TWD upchają jakoś to wszystko w ten ósmy sezon i przestaną produkcję... bo oglądanie serialu dla samego kontynuowania i jakby 'skompletowania' wszystkich obejrzanych odcinków, to mija się jednak z celem.

ocenił(a) serial na 8
belzebub91

Masz rację. Swoją drogą jutro jest premiera serialu "Punisher" z Jonem Bernthal, który grał zresztą w TWD w pierwszych 2 sezonach. Jedne seriale się kończą (jakościowo), a inne zaczynają. Myślę, że "Punisher" będzie wart uwagi, bo jak wiemy z TWD Jon to świetny aktor. Szkoda, że Shane tak szybko odszedł. To była jedna z najciekawszych postaci... Został za to nudny Glenn i cała ta hołota "moralna" do bólu. :P

ocenił(a) serial na 8
Shaggy777

*Bernthalem

ocenił(a) serial na 7
Shaggy777

Zgadzam się Shane był najlepszy mieszanka gubernatora i trochę Negana jednak nie aż tak walniety. Co do Glena racja uśmiercaja brata Daryla tak szybko a Glen zostaje i to w dodatku z piękną aktorka,która mogła by być z Rickiem.Maggie mam nadzieje ze maja na nią jakiś pomysł o wiele lepsza niż Michonne.

ocenił(a) serial na 7
franko7777

Tak sobie właśnie oglądam teraz te The Walking Dead i tak się składa ,że w ostatnich tygodniach oglądałem Fear the walking dead ( cały 3 sezon ) i zastanawiam się ,dlaczego to gówno TWD ma ocenę o 1,1 wyższą od FTWD ,które moim zdaniem przewyższa je o klasę pod każdym względem . A co do 3 odcinka to zgadzam się z przedmówcami ,że polecam oglądać pod wpływem alkoholu ,albo innych środków odurzających :P

ocenił(a) serial na 9
Reegrez

Fear The Walking Dead spoko, ale bardzo denerwuje mnie cała 3 głównych bohaterów: potrafią przegadać każdego, w każdej sytuacji, nawet jak są bezbronni i nie mają nic do zaoferowania to i tak zmanipulują rozmówcę, który przed chwilą przykładał im broń do głowy. Reszta to bohaterów to pionki. Jakby grali w TWD to pewnie skłoniliby Negana do poddania się po 3 zdaniach.

ocenił(a) serial na 8
lukaszbin04

Prawda. FTWD za bardzo nudzi, rozciągłe dialogi i kompletnie niemrawe postacie. Myślę, że serial podzieli losy TWD. Kwestia czasu. Chyba seriale o Zombie się już przejadły...

ocenił(a) serial na 7
taksido

W jednym odcinku FTWD dzieje się tyle co w pięciu TWD ,więc jeśli Cię to nudzi ,to na TWD powinieneś spać :D

Reegrez

FTWD to jakaś tragedia, jeśli chodzi o obsadę. Nie wiem, czy coś się zmieniło po 1 sezonie, ale nie dałem rady dobrnąć nawet do finału. Każdy z głównych bohaterów mnie wnerwiał i tylko czekałem, aż ktoś ich odstrzeli. TWD zaniża poziom, ale mimo wszystko chce mi się to oglądać, trzyma mnie w napięciu, a przede wszystkim jest tutaj kilku bohaterów, którzy mnie po prostu interesują. Możecie sobie narzekać, ale dobrze się przy tym bawię, a ja niczego innego od serialu nie oczekuję.

ocenił(a) serial na 7
springerok

Postaci w FTWD jak dla mnie są dużo ciekawsze i lepiej zagrane ,niż w TWD ,w którym większość postaci jest nijaka ,słabo rozwinięta i podobna do reszty .W FTWD mamy postaci zróżnicowane.

ocenił(a) serial na 3
franko7777

Logika i sceny batalistyczne w 4 odcinku to jakaś potwarz.

Sezon 8..

8/10 -> 3/10

ocenił(a) serial na 9
skyd34th

jako wierny fan tolerowałem wszystkie wymysły ale fakt, że np M2 z ponad 100 zabija prawie wszystkich od króla, a nie może trafic w motor czy po kilkunastu kulach.50 Jeep ricka nadal jedzie to juz straszna głupota

ocenił(a) serial na 6
lukaszbin04

glowni bohaterowie maja plot armor. Najlepiej patrzec na to jak na gre rpg. 2 bohaterow > armia randomow. Rick ma juz tak wysoki level ze nawet M2 jest dla niego za slabe :/

A tak serio to smieszniejsza scena byla z Carol - stara babcia rozbroila faceta z bronia niczym snake z MGS przy pomocy CQC.

ocenił(a) serial na 8
Tsindaukse

Tak i jeszcze jak brama się otwierała żadnemu nie przyszło na myśl żeby się obejrzeć tylko nadal beztrosko marnowali amunicję strzelając w auto .

użytkownik usunięty
lukaszbin04

Mnie powalił widok wybuchających pocisków na blachach tuż za Caroll; a najbardziej fakt, że ona nawet nie drgnęła - kule, jakby przechodziły przez nią nie czyniąc jej żadnej krzywdy. Przy niej i Rambo to pipa. Gdyby zrobić listę absurdów serialu, samych tylko ostatnich odcinków trochę by tego wyszło. Producenci tego badziewia coraz bardziej uwłaczają naszej inteligencji; jeżeli nie będzie jakiegoś gwałtownego zwrotu akcji, to pasuję.

ocenił(a) serial na 8
lukaszbin04

Hehe dobre.

ocenił(a) serial na 8
skyd34th

Hehe

ocenił(a) serial na 8
franko7777

Najlepsza scena najpierw widzimy ciała z dziurami jak wielkimi jak grejpfruty , a potem koleś nie możesz z 20 m trafić w zdezelowanego jeepa ale jak już trafi to kule się od niego odbijają :D o Carol i jej fortelu już nie będę wspominał .

użytkownik usunięty
franko7777

Z odcinka na odcinek coraz trudniej oglądać; nie wiem ile jeszcze wytrzymam. Nie wiem co mnie bardziej irytuję te przeskoki w czasie, czy ogólna nuda; od pewnego czasu serial przypomina południowoamerykański tudzież arabski tasiemiec z zombiakami w tle. To już jest przegięcie. Jeszcze jeden taki odcinek i pas; ze względu na szacunek do samego siebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones