PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611576}
7,4 420
ocen
7,4 10 1 420
Tiger & Bunny
powrót do forum serialu Tiger & Bunny

Jeśli ktoś nie zwraca uwagi na fabułę, to serial daje radę. Po za tym tiger naiwny, liczy\lam na rozwinięcie wątku lunatik-tiger-legenda (mogło by być ciekawie). Agnes to socjopatka zresztą jak całe miasto - robią show z tragedii-kto więcej uratuje ten zyskuje punkty -WTF? Atak terrorystyczny-jeah dawaj! kamera! akcja! i wszyscy przyklaskują. Socjopatyczne społeczeństwo. Gdyby to zmienić lub tylko zlikwidować hero tv, że nexci walczą ze złoczyńcami, to było by dobrze. Całkiem fajne postacie.

ocenił(a) serial na 10
emily_mary_jane

Ja uważam, że właśnie dzięki zwróceniu uwagi na fabułę to anime jest takie super. Może faktycznie to zbieranie punktów za pokonanie wroga jest nieco dziwne, ale przymykając na to oko reszta fabuły jest wciągająca, a już szczególnie ostatnie 5 odcinków. Nie mogłam się od nich oderwać, chociaż chciałam obejrzeć je sobie innego dnia (tego już obejrzałam pięć wcześniejszych). Bałam się, że będzie to anime w którym za każdym razem będzie pojawiał się jakiś wróg i będzie w tym samym odcinku pokonywany, a z czasem okazało się, że anime ma głębszą fabułę dzięki rodzicom Bunny'ego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones