PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=806867}

Titans

6,8 14 712
ocen
6,8 10 1 14712
Titans
powrót do forum serialu Titans

Bruce Wayne

ocenił(a) serial na 7

A ja myślałam, że to Alfred wyszedł przed rezydencję na powitanie.

Ewc1ol

haha casting w tym serialu jest beznadziejny niestety.

ocenił(a) serial na 6
Ewc1ol

Myślałem tak samo. Nie rozumiem w ogóle co nimi kierowało wybierając tego aktora. Przecież to 60 letni dziadek.
Łysina na głowie, brzuszek, to kompletnie nie jest obraz Bruca.
Jak na razie tą postacią jestem rozczarowany najbardziej.


Radko29

Batman też musi się kiedyś zestarzeć. W końcu to tylko człowiek. W serialu przedstawiają historię, która rozgrywa się w późnej jesieni życia Bruce'a Wayne.

Fillory

A widziałeś późną jezień życia Bruce'a Wayne'a w postaci Dark Knight Returns? Batman to gladiator, nieważne czy lat 30, 40, 50 czy 60.

Fillory

Jakim cudem Batman się zestarzał a Robin nadal młody?

ocenił(a) serial na 7
rydwan81

Robin chyba był młodszy sporo od Batmana może nie aż tak ale nie wiem

ocenił(a) serial na 6
Radko29

Przynajmniej nie jest czarny... I jak by to wyglądało że Robin jest około 30, a batman co 35?

ocenił(a) serial na 5
Radko29

Zgadzam się. Tylko jedna rzecz mi w nim pasuje - głos. Przypomina miejscami nawet Kevina Conroya.

Ewc1ol

Iain Glen bardzo dobrze się sprawdził jako stary Bruce Wayne. Również nie byłem przekonany do tego castingu, ale zostałem pozytywnie zaskoczony. Gdy tylko wkraczał do gry, poziom aktorski serialu podskakiwał. Widać było mocno kontrast talentu kiedy miał sceny z innymi postaciami. Szkoda, że przez jakieś dziwne i niekonsekwentne przepisy Warnera odnośnie pokazywania Batmana w TV, nie mogliśmy go zobaczyć w ikonicznym stroju Batmana. Liczę że jeszcze się to zmieni. Duża charyzma, aktor bawi się rolą. Chętnie bym go zobaczył jako następce Kevina Conroy'a w dubbingowania Batmana. Gdy słyszę Glena, słyszę Mrocznego Rycerza, czego nie mogłem powiedzieć o charkanie i chrypie Christiana Bale'a.

ocenił(a) serial na 6
difool

Ale nikt mu nie zarzuca złych umiejętności aktorskich. Po prostu ten facet to nie jest Bruce. To zwykły facet, który przygarnął Dicka, miliarder w gajerku, który jest mentorem Robinów. Za cholerę nie ma w sobie Batmana. Nie wiem czy to jest kwestia Iana czy scenariusza, ale w tym serialu Bruce to taki wujek dobra rada, zawsze uśmiechnięty, pomocny. Zupełnie inaczej przedstawiali go w głowie Dicka a zupełnie inaczej pokazali jego prawdziwą twarz. Mam nadzieję, że w 3 sezonie się przekonam do niego.

Meximax

najlepsza metoda to patrzeć na niego jako na Alfreda, wtedy wszystko sie zgadza poza imieniem

ocenił(a) serial na 7
difool

z tym brzuszkiem raczej głupio by wyglądał w stroju Batmana ;)

ocenił(a) serial na 10
Ewc1ol

W sumie to ja też. Myślałem, że w związku z tym, że to jest tylko serial zrobią postać Alfreda, która będzie reprezentować Batmana tak jak kobitki amazonki z muzeum. Wiek aktora też trochę zmylił ale później widać, że tak miało być i taki był plan na tą postać. Ogólnie aktor dał radę i cieszę się, że zagrał Bruce ktoś znany bo jakby dali jakiegoś noname'a to by w ogóle nie było klimatu.

ocenił(a) serial na 8
Ewc1ol

Początkowo też nie byłem na nie w stosunku do tego aktora jako Batmana. Ale on w sumie nie zagrał Batka tylko Bruce`a Wayne`a. I po paru odcinkach przekonałem się do niego. Fajnie zagrał swoją postać " w głowie" Graysona. Ta walka w przedostarnim odcinku, przemiana robina w Nightwinga... rewelka. Ogólnie bardzo się cieszę,że Tytani nie są na poziomie Arrowerse. Twórcy, mimo kilku błędów, pokazali poboczne postaci jako silnych superbohaterów. Robin nie był tylko pomocnikiem Batmana. Dobrze ,że nakręcą 3 sezon

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones