PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=806867}

Titans

6,8 14 715
ocen
6,8 10 1 14715
Titans
powrót do forum serialu Titans

Czym to jest?!?!

ocenił(a) serial na 1

Nie wiem jak można było tak spaprać ten serial, właśnie widziałem pierwszy odcinek. Zacznijmy od koszmarnych kreacji bohaterów
-Reven wygląda na 12 lat ale chodzi o liceum więc obstawiam że ma niby 15, wygląda więc jak kidner emo z piskliwym głosikiem i dziwnymi brwiami. Cholera przeciez to postać to gotka! Goci są twardzi na zewnątrz z wrażliwym wnętrzem a nie rozhisteryzowaną 12 latką która ryczy bo złamała paznokieć.

-Robin to coś po 25 roku życia, widać że psychol (walki są tak źle zrealizowane że nawet brutalność ich nie uratuje bo nawet to im nie wyszło!) Generalnie kolejna lama tylko bardziej agresywna

-"Gwiazdka" holy szajs wygląda na mocną 30 w stroju prostytutki w pierwszym odcinku jest w Austrii i jest ścigana przez mafie w dresach xD tak tak to rosjanie :3 Nawet coś tam próbuje szprechać po niemiecku ale to jest równie źle jak cały film. Jeśli ktoś nie potrafi wymówić po niemiecku "Hotel" to po cholerę dali jej tą kwestie?!!?

-Bestia był przez 1 minute wygląda...źle, nie wiem co ćpali goście na przesłuchaniu aktorów ale to musiało być mocne.

Fabuła kręci się wokół Reven (co normalnie uznał bym za plus bo ją lubie) ale tu mamy raczej bande zboków 25-35 lat którzy polują na 12 letnia dziewczynkę...jak oni tam mają zamiar robić jakieś relacje wewnątrz drużyny by obyło się bez pedofili? O_o Gdyby ten serial był rysunkowy to coś by z tego wyszło..większa brutalność to jest rto czego mi w Tytanach zawsze brakowało, ale to jest serial gdzie wszystko zepsuto. Jest 2018 efekty specjalne są znacznie tańsze niż w latach 90 a tu walki są gorzej zrealizowane niż w byle jakich filmach z ubiegłego wieku.
Jedyne co może jest na nie-minus to muzyka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones