PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=806867}

Titans

6,8 14 720
ocen
6,8 10 1 14720
Titans
powrót do forum serialu Titans

Dobrze się zapowiada

ocenił(a) serial na 8

Po pierwszym odcinku mogę dać kredyt zaufania, więc ocena 8. Akcje serialów DC dzieją się w Multiversum, czyli mogą odbiegać od głównego cyklu lub być zupełnie inne niż pierwowzór. Jeśli ktoś spodziewał się komiksowego Tin Titans to się zawiedzie, a jak tęskniliście za mrocznym klimatem rodem z Batmana z 1989 to poczujecie się jak w domu. O lata świetlne lepszy niż konkurencyjne seriale z Marvela.

SAdam20

"O lata świetlne lepszy niż konkurencyjne seriale z Marvela." - Serio?! Lepszy od Daredevila?! Nie wydaje mi się.

ocenił(a) serial na 8
matysek150

Jedna Jaskuła wiosny nie czyni. To tak jak byś powiedział, że DC ma lepsze filmy od Marvela bo wydali Wonder Woman. Jako źle seriale Marvela można wymieniać dużo między innymi Iron Fiat, Luke Cage itd.

SAdam20

Heh, no takich słów mi nie przypisuj, bo nigdy bym ich nie wypowiedział :) Jeśli chodzi o filmy to Marvel na pewno wyprzedza DC o lata świetlne. Po prostu napisałeś seriale i nie wiedziałem czy oglądałeś Daredevila, który miażdży Tytanów. Oczywiście przynajmniej na razie, bo jestem tylko po dwóch odcinkach. Ogólnie serial nie zapowiada się jakoś tragicznie, ale wstrzymałbym się przed wystawieniem jej tak wysokiej noty jak Twoja. Owszem jest dosyć mrocznie i brutalnie, ale to za mało by przykuć widza na dłużej. Scenariusz trochę kuleje, postacie też jakieś takie płaskie, a płonąca Oprah Winfrey prezentuje się szczególnie słabo. O antagonistach to na razie szkoda gadać, bo ta nawiedzona rodzinka prezentuje się równie złowieszczo co Rozkoszna Gromadka z Samego Końca Alei. Także na razie serial prezentuje się dość średnio ciekawie, ba nawet Defendersi mnie tak nie odrzucali, a Jessica Jones zjada ten serial na śniadanie (mówię o pierwszym sezonie). Co do Iron Fista i Luke'a Cage to się nie wypowiem, bo ich nie widziałem. Oczywiście dam Tytanom jeszcze szanse, ale jeśli kolejne trzy odcinki będą prezentowały tak niski poziom jak dotychczas to sobie odpuszczę.

Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 9
SAdam20

Niestety iron fist, i luke cage stoją o niebo wyżej niż całe arrowversum (mówię tu o wszystkich sezonach a nie tylko o słabo udanych 1)

ocenił(a) serial na 9
TylkoPo18

Gotham, black lightning też nie są super Titans dopiero pokazało że też potrafią robić seriale.

SAdam20

Tak,tak !!! Póki co jest świetnie ...
Jednak Titans i Teen Titans to zupełnie odmienne (wiek członków) grupy ;-)
W komiksowym pierwowzorze Dick Grayson zaczął działać w The Titans dopiero jako Nightwing - w przypadku serialu mamy do czynienia jeszcze z Robinem ...
Mam nadzieję,że serial odniesie sukces i Nightwing dostanie swoją osobną serię bo zasługuje - świetna postać !!!
Pozdrawiam

sundownmoreofsky

Oczywiście że serial lepszy od większości wypocin Marvelowskich, w tym rzecz że Daredevil po 2 dobrych sezonach skończył bardzo źle. Nie ma obecnie ciekawego Marvelowego serialu taka smutna prawda, Iron Fist miał fajną historię ale mega drewniane walki. Luke Cage serial maksymalnie bez polotu.

ocenił(a) serial na 9
ChubakaCieLubi

Daredevil nie mógł lepiej skończyć po 2 sezonach 3 jest tak dobry jak 1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones