PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=806867}

Titans

6,8 14 720
ocen
6,8 10 1 14720
Titans
powrót do forum serialu Titans

Hawk and Dove

ocenił(a) serial na 9

Jestem po obejrzeniu 10 odcinka i mogę coś o tym powiedzieć. Na początku przyznam się bijąc się w serce i posypujac głowę popiołem, że strasznie opluwałem Titansów, po spojrzeniu na Starfire, widząc w Niej zmarnowany potencjał. Obecnie z czystym sercem mogę rzec, że jest to jeden z najlepszych seriali o superbohaterach. Spokojnie w mojej prywatnej skali stoi obok pierwszego sezonu Daredevila, a przebija wszystkim większość seriali pokroju Agenci Tarczy czy Arrow. Sama postać Starfire w żadnym wypadku mi nie przeszkadza, aktorka dobrze zagrała i to jest najważniejsze. Jednak tym co najbardziej wywarło na mnie wrażenie to świetnie napisana boczna historia Hank and Dove, gdzie nie bali się ostrych tematów jak pedofilia/molestowanie. Dzięki temu te postacie zyskały głębię, przestały być takie jednowymiarowe. Czekam z niecierpliwością na styczeń, gdy ta produkcja zawita na Netflix, wówczas z czystym sumieniem obejrzę to jeszcze raz, tym razem na spokojnie.

ocenił(a) serial na 7
kVoice_86

Muszę się przyznać, że źle odebrałem Hanka. W drugim odcinku wychodził na skończonego palanta. Był zazdrosny (choć przyznaję, że zazdrość ta była uzasadniona) oraz wyglądał na takiego co tylko pragnąłby rozwiązywać problemy siłą. Teraz jednak chcę mieć najwięcej Hanka, bo po Dicku to jego najbardziej cenię. Temat pedofilii, a potem tragedii, która połączyła Hanka i Dawn jest świetny. Nie chcę spoilerować. Po prostu wychodzi na to, że Hank ma wielkie serce.
Świetnie jego postać pasuje do mrocznych tytanów. Troszkę czytałem komiksów o tytanach i tam też bywało mrocznie. Robin (Dick Grayson jak i potem Tim Drake) podobnie jak Batman nie ufał w zupełności swojej ekipie z super mocami. Z kolei Roy Harper znany też jako czerwona strzała był niepokorny, a także miał problem z narkotykami.
Komiksowy świat tytanów również był mroczny jak i jego członkowie. Dobrze, że serial też na to stawia. Raven, Dick, Starfire, Hank, Jason mają swoje problemy, swoje demony. Też się cieszę, że są też takie postacie jak Dove, bestia oraz Donna Troy, którzy troszkę jasności wprowadzają ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones