PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=806867}

Titans

6,8 14 720
ocen
6,8 10 1 14720
Titans
powrót do forum serialu Titans

Te "dzieło" może to zmienić, nie mogę się doczekać!

xBrytan

Może poczekajmy do premiery ? ;) :)

ocenił(a) serial na 5
xBrytan

Zwiastun wygląda dość kiczowato, ale nie skreślaj z góry, czegoś, czego nie widziałeś ;)

xBrytan

zapowiada się gorzej niż produkcje marvela, więc 1/10 będzie jak najbardziej uzasadnione

ocenił(a) serial na 7
xBrytan

o widzisz a na RottenTomatoes 86% :)))

ocenił(a) serial na 7
xBrytan

dobre jest jak nie widziałeś to o czym ty tu p*erdolisz

ocenił(a) serial na 7
xBrytan

zresztą mówi sie to dzieło a nie te

ocenił(a) serial na 10
xBrytan

Widziałem i bardzo mi się podobało

alonon

fanboj DC który wszędzie dyche wystawia XD

GameGuten

Serial dostał zamówienie na drugi sezon. Średnia ocen na Rotten Tomatoes to 76%.

SZACH MAT.

jacob_filmweb

>Serial dostał zamówienie na drugi sezon.
No tak, bo żaden kijowy serial nigdy nie dostał zamówienia kolejnego sezonu.

>Średnia ocen na Rotten Tomatoes to 76%.
Tyle że jak kliknę na "Top Critics" to ma już tylko 40%.

Może jednak poczekamy na premiere całego sezonu? Na razie wypuścili pierwszy odcinek i fanboje DC (jak widać wyżej) już polecieli wklejać wszędzie dyszki i pozytywne recenzje.

GameGuten

A na IMDB ma 7,9 tylko co z tego? Jednemu się podoba, innemu nie, oceny nie zawsze odzwierciedlają czy coś jest dobre czy nie.

Ty ich nazywasz fanbojami, a latanie po profilach i wypominanie ocen jest zwyczajnie infantylne.

Piszesz też, żeby poczekać na cały sezon, a sam w pierwszym zdaniu nazywasz ten serial kijowym i 2 tygodnie przed premierą pisałeś, że 1/10 będzie logiczną oceną. A trochę to nielogiczne.

GameGuten

skoro prawie wszyscy patrzą na recenzje z Rotten Tomatoes to wspomne że Sharknado ma 82%

ReptiliansRuleTheWorld

zapomniałem dodać, top critics 100%

xBrytan

Zwiastun byl tragiczny, przyznam. Moja chec obejrzenia tego siegla prawie zera po nim... ale wczoraj jednak postanowilem sprawdzic, zachecony dobrymi recenzjami i przyznam, ze ogladalo sie przyjemnie (kolejne odcinki na pewno zobacze). Starfire i tak wyglada zle, ale oglada sie ja i tak troche lepiej niz moglyby sugerowac materialy promocyjne. Powinni koniecznie zwolnic ludzi od marketingu i promocji :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones