PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=806867}

Titans

6,8 14 726
ocen
6,8 10 1 14726
Titans
powrót do forum serialu Titans

Tytani po 7 odcinkach

ocenił(a) serial na 7

O serialu usłyszałem jak pojawił się w sieci pierwszy odcinek, wcześniej nie miałem pojęcia, że takie coś kręcą. W pierwszej chwili pomyślałem, że to jakiś żart, kolejna szmira, na którą szkoda czasu. Postanowiłem jednak dać szansę i z ciekawości obejrzałem pierwszy odcinek - wyszedł zaskakująco nieźle.

Dzisiaj jestem po 7. odcinkach i muszę powiedzieć wow! Serial jest dobry, ma mroczny klimat, dużo krwi, genialne sceny walki i świetne sceny z Robinem, po których zawsze zbieram szczękę z podłogi. Serial ma swoje wady i pewnie nie będzie światowym hitem, ale ja się z nim świetnie bawię i mam nadzieję, że utrzyma ten poziom do końca.

Gdzieś natknąłem się na informację, że zaklepany jest już drugi sezon, jeżeli to prawda, to już nie mogę się doczekać.

ocenił(a) serial na 8
szalawm

Owszem, sezon drugi jest zaklepany gdyż jak zauważyłeś w ostatnich dwóch odcinkach - coraz więcej nawiązań jest do Nightwinga. Najpierw pogawędka z Robinem 2, później jego schizy i pogodzenie się, że Robinem już nie jest (a więc wysadził wszystkich), no i teraz stracił strój.
Co do serialu, podoba mi się nieziemsko ten klimat. Wystarczy podać jeden przykład z 7 odcinka. Moment w którym Dick potwierdził, że chce spalić tych wszystkich ludzi i wysadzić budynek. Flash i Arrow płakaliby 10 minut tracąc odcinek, ratowaliby oczywiście ludzi. Później przez kolejnych 5 odcinków by płakali, że nie udało się uratować jednego nieznajomego. Ileż można. Zło trzeba tępić i bardzo podoba mi się metoda Tytanów. Mroczny klimat + krew. Takie powinny być seriale DC :) Jest bardzo dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones