PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=806867}

Titans

6,8 14 712
ocen
6,8 10 1 14712
Titans
powrót do forum serialu Titans

Wciąż te same ubrania

ocenił(a) serial na 8

Sam serial jest naprawdę świetny. Tak bardzo krytykowany casting nie rzuca się w oczy aż tak, jeśli zapomnimy, że to na podstawie komiksu, ponieważ postacie są napisane i zagrane świetnie. Ale w związku z fatalnym wyglądem Starfire, jakoś tak cały czas czekałam, aż zmieni ona strój (gdyż zostało to już zapowiedziane). No i przez wszystkie te dni od rozpoczęcia historii, bohaterowie są ubrani w to samo. Potem jest nawet scena seksu Robina i Starfire, a ja zamiast się skupić na fabule, myślę tylko o tym, że dziewczyna jest cały czas w tej samej sukience i musi od niej nie najlepiej pachnieć. Ja rozumiem, że oni wszyscy uciekają, ale jak wspomniał Robin, Starfire nie bardzo się wtapia w otoczenie i chociaż ona mogłaby się przebrać. Kurczę no, to nie jest kreskówka, żeby postacie były wciąż ubrane w to samo. A może cały budżet poszedł na tygrysa...

AnOl

"a ja zamiast się skupić na fabule, myślę tylko o tym, że dziewczyna jest cały czas w tej samej sukience i musi od niej nie najlepiej pachnieć." haha

Mam te same odczucia.

AnOl

W sumie to w tym futrze to już mogłoby nowe życie powstać, a może jak używa swojej mocy to się wszystko w ogniu dezynfekuje i jest git. Mi się podobają sceny walk i jest sporo zabawy w każdym odcinku a klimat dośc mroczny i muzyka dają rade. Nie spodziewałem się niczego więcej więc rozczarowany nie jestem :)

ocenił(a) serial na 8
AnOl

W przedostatnim odcinku się przebrała. Lepiej? Zmieniło to czyjeś życie na lepsze? Oby, patrząc na te lamenty, że prostytuka, że ciuchy nie te, ze kolor skóry nie ten. Mogli znaleźć kogoś z pomarańczową skórą, no nie postarali się.

ocenił(a) serial na 7
luzzik

Jeszcze gra (mówi) jakby miała kij w du*ie i widelec w gardle, a do tego zaawansowaną anemię.^^

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7
gargulec_filmaniak

Wyczuwam żal i rozgoryczenie. Czy to Twoja autobiografia? Gdybym streścił Ci moją historię to ze strachu wlazł byś pod kamień więc przestań mlaskać ozorem.

ocenił(a) serial na 6
AnOl

Wczoraj właśnie producenci potwierdzili że cały budżet został przeznaczony na tygrysa i na odcinek specjalny z gackiem na którego nie mieli licencji więc zrobili go komputerowo. Potwierdzenie masz na oficjalnej stronie DC ;)

AnOl

W odcinku 6 ma zamiast sukienki fioletowy kombinezon z długimi nogawkami wiec zmienia strój ;)

lana1990

Najgorsze są te włosy, jakbym dostał wypalaczem po oczach gdy na nie patrzę. Ona nie jest brzydka ale ten strój te kłaki normalnie idiota wymyślił.

ocenił(a) serial na 6
ChubakaCieLubi

Te włosy wyglądają jak peruka kupiona w biedrze na sylwestra w promocji. Ciekawe co twórcy mieli na myśli dobierając te włosy: zróbmy jej z włosów kręcony makaron, to będzie dobry plan xd

AnOl

jestem obecnie na bodaj 6 odcinku i strasznie drażni mnie to, że ciągle mają te same ubrania. ok, konkretniej to mam na myśli Starfire. jest bardzo ładna, ale ten okropny makijaż i ciuchy drażnią moje oczy. ale skoro jak ktoś napisał, że przebiera się w przedostatnim odcinku to ogromnie się cieszę ;) rozumiem tylko, że ten makijaż zostaje...

ocenił(a) serial na 7
AnOl

To jeszcze nic! Jurek Owsiak od 27 lat ma te same ciuchy ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones