PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=372986}

Tożsamość szpiega

Burn Notice
7,3 5 159
ocen
7,3 10 1 5159
Tożsamość szpiega
powrót do forum serialu Tożsamość szpiega

Should we shoot them?

ocenił(a) serial na 8

"You know spies-bunch of bitchy little girls."

"My name is Michael Westen.
I used to be a spy."

Nic dodać.

THE END

ocenił(a) serial na 8
Uh_Huh

Może nie będę za nim tęsknił jak za "The Shield" ale łza się w oku zakręciła. W okolicach 5-6 sezonu serial miał kryzys, ale ekipa się zakręciła i wybrneli z tego elegancko. Zakończenie też przyzwoite. Będzie mi brakować tego seriualu, choć dobrze, że się wreszcie skończył. Gratka dla tych co nie widzieli, mogą obejrzeć świetną całość bez przerw - na pewno lepiej się tak odbierze serial i jego słabsze momenty nie zepsują odbioru całości. Polecam.

ocenił(a) serial na 8
Uh_Huh

Było jeszcze: "Shall we shoot them?" :)

ocenił(a) serial na 8
Mayki

Ten tekst jest wieczny! Dodaję do moich osobistych mott - np. przy wyborach :D.

Uh_Huh

Ja wyłapałam wszystkie teksty z czołówki, właściwie po tekście Jessiego "a więc tak to zrobimy" co było ewidentnym powiązaniem z "tak się to robi ludzie" już tylko czekałam na kolejne powiązania. Maddy zdaje się że podczas rozmowy z Michaelem powiedziała "potrzebujesz mojej pomocy", takim akcentem jak w czołówce, no i oczywiście "You know spies... bunch of bitchy little girls" Sama :)

ocenił(a) serial na 9
marta993_filmweb

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151615298085108&set=a.80937095107.9126 2.7750605107&type=1&theater

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones