PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653540}

To Loveru: Darkness

To Love-Ru: Trouble - Darkness
7,5 316
ocen
7,5 10 1 316
To Love Ru: Trouble Darkness
powrót do forum serialu To Love-Ru: Trouble - Darkness

są jakieś informację

ocenił(a) serial na 8
Konrado257

Nie ma jeszcze tyle materiału źródłowego, żeby zrobić kolejny sezon. Ale zrobić na pewno zrobią, w końcu to najpopularniejsza seria ecchi, jednak nie zakładałbym że wcześniej niż druga połowa 2017.

Konrado257

Ref.
Jeśli ktoś ma jakieś info na temat sezonu 5 to liczę na szybką wstawkę wraz ze źródłem :3

Konrado257

Dowiedziałem się od kilku znajomych którzy mieszkają w Japonii że spotkali Saki Hasemi(autora) na evencie, że na początku 2019 roku będzie pisał kontynuacje to love ru ale pewnie skończy najwcześniej pod koniec 2019 roku a ekranizacja prawdopodobnie pod koniec 2020

SpiderRider

Zapomniałeś jeszcze doliczyć taktowanie naszych polskich tłumaczy, którzy niestrudzenie tłumaczą i nieraz tłumaczenie takowe można o kant dupy potłuc. Przykład? Date a Live III - Słowo dato przetłumaczyli raz jako 'spotkanie' a nie 'randka' co najciekawsze słowo to jest ikoną samego DaL. Nie mam nic do tłumaczeń, ale jak słyszę te takie napisy 'na szybko aby były' to ręce mi drętwieją lol i te powtarzające się kwestie, że czasami myślę 'czemu oglądam polskie litery?' kiedy angielskie są bardziej 'różnorodne' w słowach.

SpiderRider

Dziękuję za info ale raczej będzie między 2020/21

ocenił(a) serial na 9
kacper_jendernalik2006

Tak myślisz że będzie między 2020/21?

Konrado257

Wiadomo cos o 5 sezonie ? Jak bedzie to ile odc ? zazwyczaj jest 12 albo 24 alw to za malo jak dla mnie bo umiem to caly obejrzec w jeden dxien a potem czekac kilka lat zeby znow to sie stalo XDDD

ocenił(a) serial na 9
12LatniVaper

Mam tak samo niestety tyle że obejżałem w te wakacje i już czekam na kolejny i trochę smutno że nic niema

Konrado257

Jak ktoś tu jeszcze żyje, to wyciekły informacje o tym, że powstała ilustracja do nowego sezonu, i całkiem możliwe że niedługo usłyszymy coś więcej na ten temat

Spajdiii

Ale nie spodziewałbym się tego jeszcze w tym roku

Spajdiii

To jak wiadomo czy będzie 5 sezon to love ru?

LeNzi32

raczej ta bedzie w 2021 gdzies pod koniec wakacji

stefanskimarcin50

Jest 2022 i nadal nie ma

ocenił(a) serial na 9
Serek_23

Prawdopodobnie nie bedzie, idk, ja na reddicie slyszałem ze autor stracił prawa do postaci bo rozwiódł się z żoną która miała do nich prawa(2 lata temu to bylo wiec jak tu kolega wyzej pisze, faktycznie cos moze wyciekło i bedzie) W kazdym razie jakas nadzieja jest. Classrom of the elite dostało kontynuacje po 6 latach, teraz masamune kun no revenge równiez dostaje wiec kto wiee, moze nam sie poszczesci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones