PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836895}

To nie jest OK

I Am Not Okay with This
6,5 23 608
ocen
6,5 10 1 23608
6,2 14
ocen krytyków
To nie jest OK
powrót do forum serialu To nie jest OK

Nie piszę tego postu po to żeby się tego dowiedzieć bo takie info można bez problemowo wygooglować , ale bardziej po to żeby znaleźć ludzi których też tak podjarał ten serial :D Nie mogę się doczekać :D

Panks55

jak znalazłaś/eś date premiery 2 sezonu to mi podasz ? bo 2 min temu skończyłem 1 sezon i sie zasmuciłem jak nie można było odpalic kolejny odcinek i jest mi przykro że jeszcze nie ma 2 sezonu ale sie podjarałem STRASZNIE i powiem że TO NIE JEST OK że nie ma 2 sezonu

Jurek_Wita

" Niestety, możliwe, że To nie jest OK podzieli los The End Of The F***ing World i na drugi sezon będziemy musieli trochę poczekać. Drugi sezon tego serialu trafił na platformę sporo ponad rok od premiery pierwszego. Jak będzie z To nie jest OK? Szczegóły poznamy pewnie niebawem. "


To jest " najświeższe" ( z lutego ) info . Podejrzewam że oglądalność mogła być słaba lub coś innego . Ale mimo wszystko też nie mogę się doczekać drugiego sezonu :D I nadal mocno trzymam kciuki :D Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 9
Panks55

Bez szans.
Nigdy nie spodziewałbym się po Netfliksie tak rzetelnej, dobrze pomyślanej i wykonanej produkcji, przy tym nie chcącej wcale zbawiać świata, ba, nawet siebie.
Staranność to słowo-klucz. O prawdę psychologiczną, o porządek przyczynowo-skutkowy, o świat przedstawiony.
Netflix też się nie spodziewał i go skasował. Za dobry był. Zbyt się wyróżniał (stosunkowo krótkie odcinki i mało ich na dodatek), a co za tym idzie był zbyt niewymuszony, bez poczucia, że to kolejna próba uwiedzenia widza za wszelką ceną na jak najdłuższy seans hipnozy, najlepiej na kilka sezonów, z odcinkami godzinnymi.
Na co to komu? Po co podnosić poziom? Po co śrubować normy?
Netflix chce widzów-zombie, którzy będą w hipnozie, a nie wrażliwości.

AutorAutor

Świetnie napisane <3

ocenił(a) serial na 9
Panks55

Dzięki!
https://www.youtube.com/watch?v=r5iQzD2Bs5Y
:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones