PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836895}

To nie jest OK

I Am Not Okay with This
6,5 23 608
ocen
6,5 10 1 23608
6,2 14
ocen krytyków
To nie jest OK
powrót do forum serialu To nie jest OK

To nie jest ok

ocenił(a) serial na 2

To dosłownie nie jest ok. Boże kto wpadł na pomysł łączenia TEOTFW z "Stranger things". No tak bo w końcu dwa seriale się podobały to teraz trzeba zrobić drugi który będzie ich połączeniem. I te komentarze głównej bohaterki, wiecie, że niby jest taka cool.Rzygać mi się chce od tego. Oczywiście musi być wciśnięte na siłę, niczym nie uzasadnione coś o LGBT. https://youtu.be/lqRQ5Y6OYi4To się dzieje naprawdę

Quajetan7777

hejterzy sami się demaskują ze swoją własną głupotą podobnymi komentarzami. widać kto naprawdę obejrzał a kto tylko ocenił za samą tematykę.

mało tego: gdybyś naprawdę przyłożył się do nauki czytania ze zrozumieniem, to byś wiedział, że wcale  nie połączono  ww dwóch seriali tylko że ich twórcy - Jonathan Entwistle wyreżyserował TEOFW; Dan Cohen i Shawn Levy to producenci wykonawczy Stranger Things -współpracowali przy ekranizacji I Am Not Okay With This.

i jak zwykle nadużywają frazy "wciskać na siłę".

zdradź zatem jak powinna być usprawiedliwiana obecność LGBTQ+w serialach/filach? są jakieś inne standardy niż w przypadku wątków heteroseksualnych? bo obecność związków hetero nigdy nie jest usprawiedliwiana.

ocenił(a) serial na 2
isobel

Dobra sorry, za bardzo mnie poniosło, przyczepiłem się do wątku LGBT bez uzasadnienia, przepraszam. Niestety to nie zmienia faktu, że serial nie ma smaku i jakiegoś takiego pomysłu na siebie. Twórcy zauważyli, że TEOTFW i stranger things się spodobało ludziom (z resztą w tym drugim przez dwa sezony jest tylko odgrzewanie kotleta) i postanowili je połączyć. Dla Twojej wiadomości obejrzałem serial tydzień przed polską premierą i jeszcze raz w dzień premiery. Umiem czytać, o to się nie martw. Ja w przeciwieństwie do Ciebie jednak oglądam serial, a nie tylko wgapiam się w ekran, dzięki czemu wyłapuje szczegóły jakich Ty nie dostrzegasz. Jestem w stanie zauważyć pewne schematy jak na przykład miejsce akcji (raczej małe miasteczka) aranżacja wnętrz i generalnie scenografia (tutaj mógłbym się rozpisywać godzinami), kolorystyka (często niski kontrast, zaakcentowane barwy takie jak czerwień, żółć), stroje (w TEOTFW i i am not ok with this sex education silnie stylizowane na lata 90), muzyka (z lat 70-90 albo stylizowana na tamte lata). Na początku myślałem, że nad to nie jest ok, TEOTFW, sex education, pracowała ta sama ekipa od oprawy muzycznej, montażu i scenografii. Tu muszę przyznać podoba mu się ten styl jednak twórcy powinni być bardziej kreatywni bo chyba potrzeba więcej Patryków Vegów.

Quajetan7777

"Umiem czytać, o to się nie martw. Ja w przeciwieństwie do Ciebie jednak oglądam serial, a nie tylko wgapiam się w ekran, dzięki czemu wyłapuje szczegóły jakich Ty nie dostrzegasz."


a jednak mam podstawy sądzić że nie umiesz czytać skoro nie ogarnąłeś że to nie jest serial powstały na bazie połączenia 2 produkcji tylko efekt współpracy twórców ww. seriali. tym bardziej nie rób z siebie wnikliwego obserwatora, bo to w ogóle nie przejdzie. na to już za późno.

jesteś na tyle mocno oderwany od rzeczywistości, że już nawet nie będę dociekać na jakiej to podstawie założyłeś z taką pewnością, że tylko wgapiam się w ekran. no i co z tego, że powtarzają sie schematy i są podobne elementy? no raczej że są skoro to są ci sami twórcy, na litość xD pożal się boże, bystry obserwator co "potrafi wyłapać szczegóły" xD nie napisałeś nic mądrego ani odkrywczego. oszczędź sobie wstydu i daruj kolejne próby udowodnienia jakie ty szczegóły wyłapałeś...

isobel

XD czyli serial może być upośledzonym połączeniem Stranger Things i TEOTFW bo robili go ci sami twórcy, spoko

HubertOP

no spoko. widzę, żeś wczoraj sie urodził i pewne rzeczy ciężko mi pojąć ;)

isobel

XD ?

HubertOP

no i co z tego, że powtarzają sie schematy i są podobne elementy? no raczej że są skoro to są ci sami twórcy, na litość xD

HubertOP

spoko

ocenił(a) serial na 9
isobel

zęby można zjeść, a takim ludziom nie wytłumaczysz

Kasha

fakt. szkoda czasu i energii :)

ocenił(a) serial na 9
isobel

dopiero zaczęłam oglądać serial, o masakra, jakie to jest dobre! na moje szczęście nie kierowałam się negatywnymi opiniami :)

Kasha

prawda? :) jeden z moich ulubionych seriali z minionego roku. tym bardziej ogromna szkoda, że został anulowany po 1 sezonie... ;/

ocenił(a) serial na 9
isobel

końcówka pozytywnie rozwalająca, robiąca apetyt na nowy sezon, mam nadzieję, że odroczenie nie jest ostateczną decyzją :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones