To nie jest OK
powrót do forum 1 sezonu

Miazga!

ocenił(a) serial na 10

Jak dla mnie super, lubię filmy/seriale w takim stylu. Mam niedosyt i czekam z niecierpliwością na 2 sezon:))

ocenił(a) serial na 7
Shinuuu

Tak, a najlepsze ze pomyślałam, że to taki styl Stranger Things i fu**end po migawce i okazało się że to tych dwóch reżyserów. Też mi się podobał mam nadzieję że będzie kontynuacja.

ocenił(a) serial na 10
TrefnaPanna

Wierzę w to, że będzie na pewno. Nie może się to skończyć w tak nieoczywisty sposób...

ocenił(a) serial na 8
Shinuuu

Zrzynka z Carrie, ale dobrze się to ogląda :d

mar77cus

bal, telepatyczne moce i dziewczyna we krwi ubrana w sukienkę. oj tak, bezczelna "zrzynka". bo definicja zrzynki to zwykłe nawiązywanie do popkultury. żałosne. ludziom się w dupach poprzewracało.

ocenił(a) serial na 9
isobel

Bez przesady to nie jest chamskie zżynanie raczej sa podobienstwa po prostu

twokill

....co? to miało być do mar77cus jak rozumiem? przecież wyśmiałam jego idiotyczny komentarz o zżynce z "Carrie" więc nie rozumiem czemu piszesz to do mnie

ocenił(a) serial na 9
isobel

A no nie wyczułem ironi,,,

ocenił(a) serial na 8
isobel

Pisałem o "zrzynce" od słowa "zrzynać" a nie o "zżynce". Naucz się dziewczyno j. polskiego, a potem komentuj na polskim forum. A co do nawiązania do popkultury, to jeżeli jest dosłowne i nie wnosi w zasadzie nic nowego, to jest właśnie zrzynka.

mar77cus

o jezu ja prdl... ty nawet nie umiesz czytać. przecież napisałam "ZRZYNAĆ" a nie "ZŻYNAĆ", ty idioto.

to twokill napisał o "chamskiej zżynce", nie ja.


dostosuj się do własnej porady chłopczyku za nim zaczniesz udzielać się na forum i jeszcze przyje*** się innych.


a 3 elementy to nie jest żadne dosłowne nawiązanie do popkultury. chociaż zważywszy na to z kim ja rozmawiam nie powinnam się dziwić, że to jest właśnie cała twoja definicja zrzynki. żenada.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mar77cus

no dokładnie: przecież wyżej można przeczytać to co napisałam. ale od ciebie nie wymagajmy zbyt dużo skoro nie umiesz czytać ze zrozumieniem. 

ssanie pały rekomendujesz z własnego doświadczenia? cóż. każdy ma jakieś hobby, ale koniecznie skup się bardziej na tej nauce. ;)

ocenił(a) serial na 8
isobel

Nic już nie pisz, po prostu... ssij.

ocenił(a) serial na 9
mar77cus

A co ma ssać?To forum filmowe:)

Shinuuu

jak przeczytałam że twórcy "I'm Not Okay With That" są też twórcami "Stranger Things" i "The End Of The F*** World" wiedziałam, że będzie genialny.

uwielbiam zarówno ST jak i TEOFW. oba seriale są fantastycznie napisane, mają genialny klimat i niesamowitą obsadę. tak więc to nie mogło się nie udać. największym plusem serialu jak dla mnie jest Wyatt Oleff. wielu po obejrzeniu "It" komentowało że z całej obsady jest on najsłabszy. a po prostu ze swoją rolą nie miał jak się wykazać.

a nawiązując do Twojego drugiego komentarza: z przykrego doświadczenia wiem że nawet jeśli sezon serialu kończy się w nieoczywisty sposób wcale nie daje to gwarancji, że będzie kontynuowany. nie musi. Netflix skasował wiele seriali po 1 sezonie. prawdopodobnie będzie, ale ja się nie nastawiam żeby się później nie rozczarować.

ocenił(a) serial na 9
Shinuuu

Drugi sezon czy film pociety na 7 ,,,,16 minutowych odcinków ?

twokill

W jakich latach to się dzieje?wie ktoś

nera89rock

Bo mi to wygląda na jakieś lata 80te bo te ciuchy.. Al jest wzmianka instagramie w odcinku gdy sid podsluchuje w łazience jak chłopak jej przyjaciółki rozmawia z ta typiara ze spali ze sobą N imprezie

ocenił(a) serial na 9
nera89rock

To jest chyba nieokreślony czas:D...Jak w Stranger Things

ocenił(a) serial na 8
twokill

Chyba nieuważnie oglądałaś Stranger Things skoro nie wiesz w jakich latach się dzieje :P

ocenił(a) serial na 9
iElven

A jakie to ma znaczenie

Shinuuu

niestety nie będzie 2 sezonu :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones