To nie ze mną (2022)
To nie ze mną : Sezon 1 To nie ze mną Sezon 1, Odcinek 12
Odcinek To nie ze mną (2022)

Odcinek 12

7,7 26
ocen
7,7 10 1 26
To nie ze mną
powrót do forum s1e12

sezon 2 ?

ocenił(a) serial na 10

Czy ktos wie czy bedzie sezon 2???

ocenił(a) serial na 4
Marta_Noworyta

ARCYDZIEŁO ??? Litości !!!

ocenił(a) serial na 10
speedy179

W kategorii lekkiej komedii romantycznej owszem. Czy myslales, ze to triller kryminalny? ;-o

ocenił(a) serial na 4
Marta_Noworyta

Nic nie myślałem. Po prostu w głowie mi się nie mieści że można z własnej nieprzymuszonej woli uznać ten serial za arcydzieło. No cóż o gustach się ponoć nie dyskutuje to i ja nie będę.
Chyba że ta ocena to płatny sponsoring to ja wymiękam

speedy179

To nie film z kategorii arcydzieło, ale... Świetny serial, wesoły, pogodny, zabawny, może trochę naiwny, ale w końcu to kategoria: romantyczny, obyczajowy i jakże wielu z nas bliski.
Ogląda się go na luzie, z uśmiechem. Naprawdę polecam.oceniam na 8.
Szkoda, że tak mało kręci się seriali bez wszechobecnych (z całym szacunkiem, bo ich też lubię) Karolaków, Adamczykow Kożuchowskiej i reszty naszej śmietanki filmowo-cekrbryckiej.
Młodzi, nieznani aktorzy są naprawdę świetni. Wśród nich jest też kilka nazwisk znanych, aczkolwiek raczej z drugiego planu. Choć wciąż są to świetni aktorzy.
Nie rozumiem dlaczego ten serial nie trafił do flagowych kanałów TV.
Polecam szczerze. W końcu coś odświeżającego.

Martusia_Kazmierczak

są o wiele lepsze zagraniczne jak koreańskie,amerykańskie a polskie czasem się trafi coś w miarę dobrego ale rzadko

Martusia_Kazmierczak

klapa i kolejnych sezonów na pewno nie będzie

ocenił(a) serial na 10
Weronka90

To już pewne ? Szkoda bo naprawdę to super komedia

Jolanta_Br

szczerze parę razy się uśmiechnęłam i nic poza tym,ale zalęzy kto co lubi

Jolanta_Br

Widziałam Adriana Zarębe i te dziewczynki które grają jego córki więc serial prawdopodobnie będzie pod koniec roku w stop klatce emitowany

Beata_Jasinska_filmweb

No i co z tego to nie światowy hit jak świat według bundych czy teoria wielkiego podrywu euforia

Weronka90

A właśnie że jest kręcony ten serial bo widziałam aktorów bo mieszkam niedaleko planu zdjęciowego

Beata_Jasinska_filmweb

I co się tak podniecasz takim durnym serialem dla moherowych beretów?są o wiele lepsze produkcję niż to polskie szambo.polska jest najgorsza we wszystkim nawet porządnego filmu czy serialu nie umie wyprodukować jedynie gnioty jak 365 dni itd

Weronka90

Dla mnie nie jest firmy może dla ciebie tak ale dla mnie mie

Beata_Jasinska_filmweb

Firmy to słowo nie z języka polskiego hmm:P

Weronka90

Miało być że serial dla mnie nie jest durny a nie frmy to telefon mi nie współgra

Weronka90

Ja też lubię inne seriale także azjatyckie a na polskich lubię się posmiać

Beata_Jasinska_filmweb

W tym serialu nie ma nic śmiesznego a raczej żenująca historyjka jak to polska produkcja

Marta_Noworyta

Jeśli ktoś lubi serial "To nie ze mną" to jest teraz kręcony drugi sezon widziałam to na własne oczy ponieważ mieszkam niedaleko planu filmowego

ocenił(a) serial na 8
Beata_Jasinska_filmweb

sezon 1 był fajny sezon drugi nie dość że totalna klapa to oglądam jakiś inny serial sezon drugi to Serial o karolaku nawet nie myślałem że można popsuć tak fajny serial.

Marta_Noworyta

Już jest online

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones