PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570122}

To tylko seks

Friends with Benefits
6,3 958
ocen
6,3 10 1 958
To tylko seks
powrót do forum serialu To tylko seks

po 1 odcinku nie mam ochoty na następne, i nie ciekawi mnie co dalej....
4/10 dałem

ixxert

Serial ocenia się po obejrzeniu kilku odcinków, a nie jednego - pilotażowego.

lykke_

W zasadzie to wręcz przeciwnie, odcinek pilotażowy pokazuje się wybranej docelowej grupie odbiorców a na podstawie ocen tej grupy wydawana jest decyzja o regularnej produkcji. Czyli tak po prawdzie to po jednym odcinku decydowane jest, czy dany serial jest dość dobry, żeby pokazać go szerszej publice. 'You got schooled!'

Czaro1337

I nie zawsze jest to dobre podejście.
Pierwszy odcinek "American Dad" był po prostu żałosny, następne są zdecydowanie lepsze.
Bogowie z Agentów Miłości więcej mają wspólnego z połączeniem Mupetów z Xeną i jest to słaby serial ze słabo dobranymi aktorami, ale mimo to ciekawie przedstawione są różne sytuacje.

lykke_

brawo! dokladnie tak jak mowisz! tez mnie tyra to jak ktos zobaczy 2,3 odcinki, nazwie mianem g... a najlepiej da w/w 4... nie spodoba sie nie oceniaj i tyle, to tak jakby mialo oceniac sie po 15 minutach jego obejrzenia - bezsens

ixxert

a mnie się serial spodobał bardzo :) obejrzałam jednym ciągiem 4 odc (bo tylko tyle póki co jest wrzuconych na iitv). kilka akcji naprawdę zabawnych, no ale wiadomo - rzecz gustu :]

ocenił(a) serial na 8
asia86

Ja też jestem za, oglądam sporo i filmów i seriali i ten jest fajny, zabawny, wiadomo mówi o seksie, ale w taki delikatny i zabawny sposób, a nie jakiś obrzydliwy i wyuzdany. Podoba mi się cały pomysł jeśli chodzi o przyjaciół, bo trochę to mi przypomina ten serial. Bohaterowie też są ciekawi, nie są nudni i jakoś tak okrojeni pod względem charakteru, tylko są dosyć barwni. I zgadzam się pół na pół, bo odcinek pilotażowy może i jest zarysem ogólnej konstrukcji i pokazany w jaki sposób będzie produkowany cały film, ale z drugiej strony to jak ocenienie książki po zobaczeniu okładki i przeczytaniu jednej strony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones