PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96266}

To

It
6,8 21 809
ocen
6,8 10 1 21809
6,3 7
ocen krytyków
To
powrót do forum serialu To

Sentymentalna ósemka

ocenił(a) serial na 8

Pamiętam, że jako dziecko oglądałem jakiś film, w którym był straszny klaun i jakiś wielki
pająk. I mimo, że się bałem, to nie mogłem przestać go oglądać. A potem śniły mi się pająki!
Produkcja nie stała na najwyższym poziomie, gra aktorska także niestety nie :P Klaun wymiata,
reszta bardzo średnio. Pierwsza część filmu jak dla rewelka: ciekawie opowiedziane początki
ich znajomości, dzieciństwo itd. Druga już zdecydowanie gorzej - w połowie zastanawiałem
się, co się tutaj w ogóle dzieje, bo jak dla mnie, to połowę scen można spokojnie wyciąć i nic
na tym nie stracimy. Zakończenie tragedia - nie pamiętałem go z dzieciństwa i jakoś strasznie
byłem zawiedziony... Inaczej chyba sobie ostateczną walkę i TO wyobrażałem.
Ale jak to stwierdził kolega, z którym oglądałem: tak jest z Kingiem niestety, z książkami i
filmami na ich podstawie. Początek rewelacja, środek interesujący, a zakończenie pozostawia
wiele do życzenia.

ocenił(a) serial na 8
megalomann

W całości się zgadzam, też daję sentymentalną ósemkę.

megalomann

Po pierwszej części chciałam dać 7, ale druga część strasznie mnie zmęczyła. I też inaczej wyobrażałam sobie TO. No cóż, kiedyś może bym się tego przestraszyła, ale teraz troszeczkę działało na mnie usypiająco.

ocenił(a) serial na 7
megalomann

Obejrzałem pierwszą część filmu i bardzo mi się spodobała, jednak druga już średnio mi przypadła do gustu, dlatego dałem temu filmowi ocenę 7/10. Myślałem, że TO będzie bardziej przypominał ludzką postać (w ogóle to najlepiej wyglądał, jako klaun), a wyszło takie COŚ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones