PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=488981}

A Certain Magical Index

Toaru Majutsu no Index
7,1 921
ocen
7,1 10 1 921
Toaru Majutsu no Index
powrót do forum serialu Toaru Majutsu no Index

srednie 7/10

użytkownik usunięty

nie jest to jakis chlam totalny, ale tez zadna rewelacja, historia nie zaskakuje, tam gdzie powinny byc emocje nie ma ich, muzyka taka sobie, kreska fajna ale fabula jak mowilem bez rewelacji - srednia, jak masz wolny czas i ogladales juz wiekszosc innych dobrych anime to moze byc, w innym wypadku nie polecam.

ocenił(a) serial na 9

Za to, za chłam totalny uważam taki komentarz jak twój, przecież między tym tematem, a powstaniem tej serii, minęło aż 28 sezonów anime, a ta twoja "Wiekszosc innych dobrych anime" mogła bazować po części na dobrych pomysłach z tej produkcji, prawda?
Dla mnie to anime pomimo upływu lat ogląda się miło i jeszcze pewnie długo będzie pozycją godną uwagi.

użytkownik usunięty
czaker74

7/10 ocenialem jak mialem srednia 8.0+-, teraz oceniam na 3.5/10 srednia historia, zalosny humor, powtarzajace sie akcje i fabula 10 odc to samo kropka w kropke - 1 na 2 sezony obejrzalem, em.. gdyby to anime bylo z 2000 roku to bym sie zgodzil z tym komentarzem ale jest z 2009.. + szczerze jedyne co bym wzial z tej serii to elektryczna moc tej dziewczyny ... - co i tak nie widzialem w wielu seriach i nie jest swiezym pomyslem - marvel i dc juz przed 50-60 latami mieli takich bohaterow..; + patrzac na to ze kazde anime oceniasz jako Rewelacyjny! i Arcydzielo! to nie widze sensu rozmawiac - pokaz troche obiektywizmu przy ocenach a potem zacznij temat ...

ocenił(a) serial na 9

Oceniam to co mi się podoba, a co mi się nie podoba - zostawiam przeważnie bez oceny............pewnie łatwo się domyślić?
Powiadasz że wziąłbyś z tej serii "Elektryczna moc tej dziewczyny" ? hmmm..... ale przecież o tym powstał spin-off tej serii, o czym wie każdy przeciętny fan anime :D
Następne tytuły swoich tematów możesz zatytułować "Nie wiem, nie znam się - ale się wypowiem" :D
Opamiętaj się trochę, bo chcesz błysnąć, a wychodzi jeszcze gorzej.

użytkownik usunięty
czaker74

ja pier**** czlowieku... myslisz ze kazdy spin-off fate/stay serii znam a jest ich z 10 ? odpowiedz - nie, znam tylko 3 glowne serie

"o czym wie każdy przeciętny fan anime" ok czyli kazdy przecietniak MUSI ZOBACZYC te spin-off albo wiedziec, ta ... jak nie to wogole czym on jest i za kogo sie uwaza ....serio twoja logika mnie powala

uzylem zlego slowa na poczatku #chlam ale nie bez powodu - odrazajaca byla monotonicznosc tej serii i nie moglem uzyc innego slowa w tamtej chwili

ogladam pierwszy sezon randomowego anime; postaci srednie, muzyka bez szalu, a historia powtarzajaca sie - irytujaca z kazdym odc to samo... daje ocene i krotka opis dla innych, a tutaj kolejny fanboy wyjezdza .. rozmowa z takimi nigdy nigdzie nie zaprowadzila a klotnia przez internet jest jeszcze wieksza bzdura i bezmozgiem + to jest pieprz*** anime.. co bede czas marnowac na pisanie ...

ocenił(a) serial na 9

Szanując własną inteligencję, powinieneś najpierw zapoznać się z tematem który chcesz poruszyć, żeby potem nie wyjść na takiego ignoranta jak teraz :D, a już w ogóle krytykować serię która wyszła 28 sezonów temu, to już istne wykopaliska w marudzeniu, co następne? pewnie "przejedziesz się po "Nausice z doliny wiatru" że grafika słaba i fabuła przewidywalna? :D
Pisz więcej i częściej, daj ludziom trochę radości :D

ocenił(a) serial na 10

trzeba pamiętać że to adaptacje potwornie długiej serii powieści, która ciągle trwa. Fabuła przedstawiona to nawet nie 1%.

ocenił(a) serial na 6
RikuHod

Co nie zmienia faktu ze jest nudna jak flaki z olejem, i nie wciąga, przynajmniej 1 sezon, owszem miał swoje momenty ale przez większość czasu to taki misz masz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones