PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565100}

Togainu no Chi: Bloody Curs

Togainu no Chi
6,3 566
ocen
6,3 10 1 566
Togainu no Chi
powrót do forum serialu Togainu no Chi

Anime oglądnęłam w dwa dni, czyli jak na mnie bardzo szybko. Wciągnęło mnie szczególnie przez swoją nadzwyczaj ładną kreskę oraz ciekawych głównych bohaterów - moi ulubieni to rzecz jasna Akira i Rin. Nie rozumiem, co tak bardzo się niektórym nie podobało w Rinie, ale to chyba kwestia gustu, a ja takie klimaty lubię. Mój temat brzmi "Wkurzający Shiki", dlaczego? Już mówię... Strasznie denerwowała mnie postać Shikiego. Nie, wróć. Najpierw piszczałam z radości, gdy go zobaczyłam - niesamowicie pięknie zrobiony z zewnątrz, ale gdy tylko się odezwał pomyślałam sobie: "O mój Boże... Najbardziej wkurzający głos spośród wszystkich aktorów dubbingowych - mężczyzna podkładający głos Chisato z Kirepapa" >.< Myślałam, że zejdę... Cały czas w mojej głowie było: "Mizuki, Mizuki i Shunsuke-kun...", co cholernie przeszkadzało w oglądaniu ^^ Anime wzruszające, choć jak dla fanki gejów trochę mało scen typu yaoi, no cóż... Nie żałuję, że obejrzałam. Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones