PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849589}
7,5 9 672
oceny
7,5 10 1 9672
7,5 6
ocen krytyków
Tokyo Vice
powrót do forum serialu Tokyo Vice

re:mini.scencje

ocenił(a) serial na 7

po pilocie; najlepsze wejście mana od czasu policjantów z miami; sama historia jakich wiele, decyduje klimat, wysoki stopień ufilmowienia tego dzieła - kamerami z ręki, spod nogi, znad sufitu i od podłogi - oddający galopadę myśli bohatera i miasta, w którym strach ma skośne oczy japońskiego yakuza.

Westernik

SKOŚNE oczy? Naprawdę?

ocenił(a) serial na 7
Koczkoodan

nie, na żarty.

ocenił(a) serial na 8
Koczkoodan

a jakie? Na Japończyków właśnie dlatego mówi się, że są skośnoocy.

ocenił(a) serial na 6
Westernik

Pilot zrobiony przez M.Manna jest niezly,klimat i zdjecia,kolejne to juz nie to,jestem na razie w polowie ale zero napiecia.

ocenił(a) serial na 7
aronn

no proszę, tego się nie spodziewałem. u mnie jakoś na tym pilocie się zakończyło póki co, koniecznie daj znać czy warto jak już dowieziesz to do końca!

Westernik

Serial dowozi, a zaraz drugi sezon. Klimat jest 10/10 w tym serialu, ciężko o lepszą Japonię filmowo

ocenił(a) serial na 7
Azejzel

z tą ciężkością japońską to chyba lekka przesada, a kurosawa, a oshima, a kobajashi? a miike, a kitano, a mijazaki? a Tokyo-Ga albo Notatki o Strojach i Miastach wendersa, Yakuza pollacka, Czarny Deszcz scotta, Między Słowami sofijki?

und so weiter, und so weiter..

Westernik

Już n-ty raz widzę napis 're:mini.scencje' - co to oznacza? Etymologia?
Wydaje mi się, że wiele ludzi używa tego słowa i to w tym pokaleczonym stylu z dwukropkami, nie wiedząc co to słowo oznacza.

ocenił(a) serial na 6
spychu1920

Chce się popisac

ocenił(a) serial na 7
aronn

nie "się", tylko "sobie".

ocenił(a) serial na 7
spychu1920

czołem, nigdy się nad tym nie zastanawiałem.

chyba znaczy dokładnie to co znaczy, spontaniczny wychwyt zwrotny licznych acz nieistotnych fluidów zbiegłych z banku pamięci. przetransgrafowanych na brodawki alfabetyczne i inne narośla analfabetyczne. z filmem jako ekwiwalentem proustowskiej magdalenki potraktowanym pretekstowo, zgoła anegdotycznie.

zakataloguj to pod hasłem higienizacji wewnętrznej aranżacji mojego systemu operacyjnego.

poprojekcyjnej kosmetyki mózgu oraz oka.

strategicznej konieczności przetrwania.

racjonalizacji przeżycia.

Westernik

Chciałbym, by rodzona matka kochała mnie tak, jak ty samego siebie.

ocenił(a) serial na 6
ocenił(a) serial na 7
aronn

a jak tam twoje niedobory i inne emocjonalne zaniedbania, przyjacielu drogi? kiedy ostatnio powiedziałeś swojej mamie, że ją kochasz?

ocenił(a) serial na 7
puchaczcooper

rekomenduję przekartkować Księgę Rozkoszy austina osmana spare'a tudzież żłopnąć rozpuszczoną pigułkę. nie zaszkodzi też porozmawiać z rodzicielką, zwłaszcza jeżeli nie żyje.

ocenił(a) serial na 5
Westernik

uwaga bełkot !

ocenił(a) serial na 7
trukomholek

tok łeb agawu od tyłu, po japońsku nieżyt mózgu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones