PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659253}
7,2 2 645
ocen
7,2 10 1 2645
Tonari no Kaibutsu kun
powrót do forum serialu Tonari no Kaibutsu-kun

Tylko 13 odcinków? Wiadomo, czy będzie kontynuacja? Tak czy siak, zabieram się za mangę, bo anime było bardzo zabawne i w ogólnym sensie świetne ;)

dzudzamadza

Mnie też się podobało. Nie wiadomo czy będą kontynuować anime, a przynajmniej ja nie dotarłam do tych źródeł. Podłączam się pod pytanie dzudzamadza :)

ocenił(a) serial na 9
Blaithin_fw

dokładnie super anime! :) Jakby ktoś wiedział coś o kontynuacji proszę o wiadomość!

ocenił(a) serial na 8
Dark_Cat

Byłoby świetnie, z chęcią pośledziłabym jeszcze losy Shizuku i Haru. Również wątki Natsume, Yamakena czy Sasayana mogliby rozwinąć :)

ocenił(a) serial na 9
dzudzamadza

też czuję niedosyt :(
Anime świetne !!!

ocenił(a) serial na 8
napoleonka_83

Czytałam, że ma wyjść w 2013 (podobno w sierpniu) OVA Tonari no Kaibutsu-kun.

Na głównej stronie anime nie ma podanej konkretnej daty i dokładniejszych informacji lub ja nie mogę znaleźć ;), w tym buszu japońskich znaków ;).

"2012.12.24オリジナルアニメーションDVD化決定!コミックス12巻に同梱予定!!
2013年夏発売予定の単行本第12巻に、
オリジナルアニメーションDVD、略してOADがつく事が大決定!!
詳細は今後、当サイトと「月刊デザート」にて随時
お知らせいたします!"

siljesol

Zawsze można przerzucić się na mangę. Dość ciekawie się to dalej toczy. Polecam.

ocenił(a) serial na 9
LadyKrueger

podasz strone od mangi?? :D

AlkiereK

Czytam po angielsku na: http://www.manga2u.me/tonari_no_kaibutsu_kun/

ocenił(a) serial na 9
LadyKrueger

angielski to nie problem mieszkam w UK :) thx za linka :)

ocenił(a) serial na 9
LadyKrueger

Manga super. Od razu przeczytałam całość , ważne że jest w polskiej wersji językowej.

ocenił(a) serial na 9
dzudzamadza

Serial jest świetny ale kończy się na zaledwie 4 tomie mangi a jest ich 13. Wszystko się wyjaśnia, jest kilka nowych postaci i rozbudowane problemy już poznanych postaci . Ja od razu kupiłam wszystkie tomy zaraz po obejrzeniu anime.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones