PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838827}

Top Boy

7,9 5 371
ocen
7,9 10 1 5371
Top Boy
powrót do forum serialu Top Boy

To obejrzyjcie pierwsze dwa sezony sprzed paru lat, są na netflixie pod tytułem "Top Boy Summerhouse".

ocenił(a) serial na 7
seku17

Czemu to pierwsza że tak powiem "Seria" ma podtytuł a nie na odwrót ?? Mylący to rogo zabieg i chyba pierwszy raz w historii kina i seriali kiedy się z czymś takim spotykam ?? Czemu to tak się dzieje ??

ocenił(a) serial na 8
mordarg

Top Boy z lat 2011-2013 ma tytuł Top Boy jak dorobiona w 2019 roku kontynuacja. 3 sezon został zrobiony przez Netflix w przeciwieństwie do poprzednich sezonów. Stąd pewnie na filmweb serial ten jest podzielony jak dwie odrębne produkcje. Tak więc 3 sezon jest produkcją Netflixa ale na całe szczęście dodali 2 wcześniejsze sezony które są niezbędne do dobrego zrozumienia całości. Chyba tylko na Netflixie 2 pierwsze serie mają ten dodatek Summerhouse w nazwie. To tak chyba dla lepszego skojarzenia i zaznaczenia, że nie jest to ich produkcja.
Dla mnie osobiście pierwsze 2 sezony są rewelacyjne, 3 sezon obowiązkowy ponieważ to kontynuacja, aczkolwiek to już nie ten sam klimat co wcześniej.

ocenił(a) serial na 7
seku17

Jak to się ma do Narcos albo Peaky Blinders które też widzę że oglądałeś ???

ocenił(a) serial na 8
mordarg

Pytanie nie do mnie ale od siebie mogę z czystym sumieniem polecić Top Boy. Pierwsze 2 sezony to dla mnie klasa. Porównanie do całkiem innych produkcji jest trudne. Każdy z wymienionych seriali jest osadzony w innych realiach, klimatach. Dla mnie 2 pierwsze sezony Narcos oraz 2 sezony Top Boy to rewelacja, każdy w swoim rodzaju. Peaky Blinders krok z tyłu ale tylko ze względu na odległy czasowo klimat który średnio mi odpowiada. Jeśli lubisz gangsterskie kino to każdy z wymienionych seriali ci się spodoba.

ocenił(a) serial na 7
Przemson_26

Spoko. Ja widziałem już absolutnie wszystko dlatego jestem wręcz zmuszony wynajdywać takie rzeczy jak Top Boy. Po Pierwszym sezonie mogę powiedzieć że fajerwerków nie ma . Gomorra, 4 Blocks , Umbre czy Love /Hate wydają się na razie to przebijać jeśli chodzi o produkcje europejskie ale mimo to ma coś w sobie co zachęca do dalszego seansu ;) Zobaczymy może w drugim sezonie się rozkręci. Zaletą też jest prosta do bólu fabuła a nie milion wątków dzieki temu można się totalnie skupić na głównym wątku . ;)

ocenił(a) serial na 7
mordarg

Do bólu PROSTA fabuła * miało być ; )

ocenił(a) serial na 8
mordarg

Dzięki za mimowolne polecenie. 4 blocks widziałem i do Topboy dla mnie sie nie umywa, choć i tak oceniam dobrze. Sprawdze pozostałe. Gomorra to dla mnie klasyk. Soprano The W ire Gomorra -trójca seriali, bez podziału na gatunki top topów

ocenił(a) serial na 8
Don_M

Ale mam sentymenty do UK, znam, mieszkałem, niedaleko Londynu więc UK ma u mnie zawsze mały nieobiektywny plusik sympatii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones