Top Boy (2019)
Top Boy: Sezon 4 Top Boy sezon 4, odcinek 8
odcinek Top Boy (2019)

Test lojalności

Prove Yourself 1h 2m
8,4 56
ocen
8,4 10 1 56
Top Boy
powrót do forum s4e8

Czemu sully zabil jamiego? Nie zrozumialem czy cos przegapilem

ocenił(a) serial na 8
damian_jaworski_3

Byczku zmień tytuł żeby nie spojlerowac ludziom

ocenił(a) serial na 8
Szym0n_Jojo

jak to czemu :) zeby zepusc emeryturke dushenowi :) powiedzial ze on ma inna wizje itd . Denerwowalo go cały czas ze Dushane jednak daje te szanse Jaimiemu choć tyle razy chciał go wykiwać

MastahKoza

Właśnie to było mega dziwne jak go zabił ja się popłakałem jak zabił Jamiego moja ulubiona postać

ocenił(a) serial na 7
aleks_skype

na gangusa byś sie nie nadawał

ocenił(a) serial na 9
damian_jaworski_3

Moze aktor dostal role w innym filmie/serialu? Musieli go jakos wyeliminować

ocenił(a) serial na 9
damian_jaworski_3

Juz chociazby, w Hiszpani byl zgrzyt kiedy umawial z nimy deal 100k + 25%

Sully byl do niego uprzedzony caly czas... niemniej szkoda - Jamie fajna postac. Moze w piatym sezonie odpala w koncu Sully'iego :D

ocenił(a) serial na 9
damian_jaworski_3

Myślę, że chodziło o to, że Dushane nie potrafił wybaczyć Drisowi i kazał go zabić Sullyemu mimo tego, że wiedział jaka przyjaźń ich łączy, a Jamiemu był gotowy po prostu z czystego pragmatyzmu odpuścić. W całym sezonie było widać jaki wpływ wywarło na Sullym zabicie kumpla (wycofał się, zaszył w łodzi, chciał jakoś wynagrodzić to rodzinie Drisa) i jak nie mógł pogodzić się z tym, że to co robił Jamie w trzecim sezonie po prostu mu ujdzie na sucho. Szkoda Jamiego, szczególnie po tym, co zrobił w końcówce sezonu dla braci, naprawdę go polubiłem, ale warto pamiętać, że w całym Top Boyu to Sully jest de facto postacią tragiczną.

ocenił(a) serial na 8
michal_kosmo

popieram w 100%

ocenił(a) serial na 8
michal_kosmo

Dobra rozkmina. W sumie zgadzałoby się.

ocenił(a) serial na 9
damian_jaworski_3

Szkoda. Jamie mega dobra i ciekawa postać. Liczę na kolejny sezon, mam nadzieje, ze nie przyjdzie czekać 2 lata znowu

damian_jaworski_3

dzieki za spoilera B)

damian_jaworski_3

Koles oznaczyles temat jako spojler, ale tytuly są widoczne zawsze… Ogladajac 1 odcinek juz wiedzialem, ze Jamie umrze

ocenił(a) serial na 8
damian_jaworski_3

typie usuń ten watek albo zmień tytuł bo ludzie dzięki tobie od początku wiedzą kto umrze

zuzzzka356

Nie da się usuwać wątku na filmwebie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones