PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489981}

Toradora!

7,8 6 536
ocen
7,8 10 1 6536
Toradora
powrót do forum serialu Toradora!

Było warto!

ocenił(a) serial na 10

Był to pierwszy romans, który sprawił, że po moim policzku pociekła łza. Dobrze wiem, że nie były to
łzy, ani minuty stracone. Ze spokojnym sumieniem daję 10

Igrek_filmaniak

zaczynam oglądać :) co poleciła byś później ?

ocenił(a) serial na 10
Monia16_2

1. jestem chłopakiem
2. romanse w anime, różnie to z nimi wygląda. Na pewno w tych klimatach: "Ziemia kiedyś nam obiecana", "True Tears", "5 cm na sekundę". Z reguły anime oglądałem shoueny, komedie, więc nie mam zbyt dużego stażu w tej kwestii. "Sword art online" też jest bardzo dobre, ew taka lekka komedyjka, którą niedawno ukończyłem: "Ookami-san to Shichinin no Nakama-tachi".
Jeśli chodzi o Toradora to z początku jeśli nie lubi się gadania i głębokich przemyśleń to może nużyć ale szybko się rozkręca. Ulubiony odcinek to 19. Polecam gorąco. Jak coś to zapraszam na mój profil ew. priv

ocenił(a) serial na 9
Igrek_filmaniak

SAO to wg. ciebie lekka komedyjka? lel :P
No, ale propsy za Byousoku 5 senchimetoru się należą :)

ocenił(a) serial na 10
Spajkpl

Ta lekka komedyjka to było o Ookami-san to ....". SAO to inna para kaloszy zupełnie :D

ocenił(a) serial na 9
Igrek_filmaniak

Aa nie, miałem chyba zawał mózgu i źle przeczytałem to zdanie, mój błąd :D

Monia16_2

Shigatsu wa kimi no Uso mi się nie wiem czemu strasznie z Toradorą kojarzy. Choć to jest komedia romantyczna, A Shigatsu wa kimi no Uso to romans, muzyczny i dramatyczny

ocenił(a) serial na 7
Igrek_filmaniak

Golden TIme tych samych twórców sporo lepszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones