PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489981}

Toradora!

7,8 6 536
ocen
7,8 10 1 6536
Toradora
powrót do forum serialu Toradora!

Czytając komentarze na różnych stronach można odnieść wrażenie że spora liczba osób jest zawiedziona zakończeniem że względu że Aisaka wyjechała mimo tego że po roku się pojawiła czy też ucieczką i ogólnie dwoma ostatnimi odcinkami.
Ale czy na prawdę nikt oprócz mnie nie uważa że to Ami jest "najwspanialszą" postacią tego anime ? I czy tylko ja łudziłem się do ostatniego odcinka że Takasu odkryje jej uczucia i będą razem szczęśliwi ?
To właśnie Ami pomogła połączyć razem Taige i Takusa , przez cały czas dawała mu różne przesłania.To Kawashima cierpiała najbardziej że wszystkich, to ona do ostatniego odcinka ukrywała swoje uczucia przed Ryuuji nie dając się ponieść emocją i stwarzać zamieszania przy tym raniąc innych, mimo iż miała nadzieje że samemu je odkryje i będą razem
Nie rozumiem dla czego akurat ta postać wywołała u mnie tak wielkie emocje przecież Kushieda i Asiaga również cierpiały , dla czego tak bardzo było mi jej szkoda że aż łzy napływały do oczu gdy ją widziałem w ostatnich odcinkach.
Żałuję że tak się to skończyło, żałuję że zakończenie było wiadome od pierwszego odcinka.
Jestem ciekawe czy ma ktoś podobne zdanie do mojego a może wręcz odwrotną opinie o Ami. Czekam na odpowiedzi :)

IrekG

Powiem Ci szczerze, że mi najbardziej podobała się Taiga w tych ostatnich 5 odcinkach i nie wiem co się ze mną stało, ale po pooglądaniu całej serii i w ogóle po wszystkim ogarnia mnie rozpacz i jakaś dziwna pustka... Powtarzam sobie te ostatnie odcinki praktycznie codziennie... Jak to było u Ciebie?

Piotrek195

Mi też Taiga spodobała się dużo bardziej w tych ostatnich odcinkach ale to i tak co innego niż Ami.
Też tak miałem co prawda nie powtarzałem codziennie ostatnich odcinków ale miałem idealne odczucia jak twoje ale najdziwniejsze jest że niby zakończenie jest szczęśliwe i nie wiedziałem dla czego takie uczucia mi towarzyszyły :)

ocenił(a) serial na 7
IrekG

Moim zdaniem Ami jest najciekawszą postacią, bo najbardziej tajemniczą. Jej uczucia i myśli nie są oczywiste, poza tym przechodzi przemianę wewnętrzną. Podobnie Taiga, tylko jest ona trochę prostsza, ale i tak ją bardziej polubiłem, a zakończenie było dla mnie satysfakcjonujące, choć nie podobają mi się niektóre nie rozwiązane wątki.

bartmix

A mi się właśnie zakończenie strasznie nie podobało. Było pięknie, i wyjechała - no co ta moa być ?! Załamałem się. Po czym jak się spotkali to skończyło się anime, jakby nie mogli dać jeszcze jednego odcinka który by pokazał jak wyglądały ich dalsze relacje

ocenił(a) serial na 7
Avatar97

To, że wyjechała było świetne, bo takie... prawdziwe. Musiała ułożyć sobie sprawy z rodzicami i kiedy wróciła mogła kontynuować swój związek z Ryuujim.

bartmix

No ale w jaki sposób to zrobiła. Nie dała mu się nawet pożegnać ani nic. Ryuujii mieszkał za oknem, wezwanie go do siebie zajęło by mniej czasu niż szukanie kartki i długopisu.

ocenił(a) serial na 7
Avatar97

Prawda, mogła mu o tym powiedzieć osobiście, ale nie jestem pewien czy Ryuujii by ją wtedy puścił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones