PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489981}

Toradora!

7,8 6 536
ocen
7,8 10 1 6536
Toradora
powrót do forum serialu Toradora!

Lekka komedia?

ocenił(a) serial na 9

Myślałam, że to lekka komedia, tak z początku wyglądała, więc nie spodziewałam się tak dobrze napisanych postaci, wielu przemyśleń i cięższej atmosfery wprowadzonej wraz z rozwojem akcji. Według mnie jest to ogromny plus. Ten kontrast utworzył świetne anime. Nie jest ani przesłodzone i odmóżdżające, ani ciężkie i dołujące. W sam raz dla osób zaczynających przygodę z anime lub z gatunkiem romans. Może się wydawać, że jeżeli nie pokochacie głównej bohaterki, to produkcja Wam się nie spodoba, ale u mnie tak nie było, więc się nie zrażajcie. Postacie są naprawdę realistyczne i na pewno któraś przypadnie Wam do gustu. Ja akurat kocham Minori <3

SzafirowaMona

Moim zdaniem - nie jest to anime na pierwszy kontakt z anime. Bohaterka jest denerwująca i trudno zrozumieć relacje 2 głównych bohaterów. On mimo groźnego wyglądu, który mógłby dobrze wykorzystać ulega tej małej i pozwala mówić na siebie "kundel", "pies". Jest to niezrozumiałe zachowanie. Ona jest toksyczna, a on zbyt uległy. Z jednej strony ciężko się to ogląda, a z drugiej nie jest aż tak zniechęcające.

Jest wiele, wiele lepszych anime, a to myślę, że nie nadaje się w ogóle na pierwszy kontakt z anime

ocenił(a) serial na 9
pio73

Jakie jest więc Twoim zdaniem lepsze anime dla zaczynających? Chętnie poszerzę swoje horyzonty. Akurat siostrę próbuję wciągnąć.

SzafirowaMona

To wiele zależy co lubi i ile ma lat. "KissxSis" jest fajnym anime, ale czuję, że dla siostry może zdecydowanie się nie sprawdzić, szczególnie jeśli jest młoda.
Grisaia no Kajitsu, Grisaia no Meikyuu, Grisaia no Rakuen,
Boku dake ga Inai Machi
Koe no katachi (film)
My hero Academia
Beastars
Amagami SS

3 pierwsze (licząc 3 Grisaie jako 1) to super produkcje. Takie dramaty, dramaty psychologiczne. MHA to naprawdę fajna produkcja. Nie przepadam za anime z super mocami, a to jest akurat bardzo fajne. Beastars to też raczej dla dojrzałego widza, bo krew i brutalne. Ostatnie to naprawdę miły, fajny romans.

SzafirowaMona

Mój sąsiad Totoro (film) to klasyka kina, więc to poleciłby nie tylko każdy fan anime, ale fan ogólnie kina.
Spirited Away: W krainie Bogów (film) to produkcja o podobnym przekazie do W głowie się nie mieści, tylko że to anime i jestem mniej bezpośrednie. W sumie takie dziwaczne, więc niby ma dobre właściwości dla młodych widzów, a z drugiej może przerazić ich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones