PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489981}

Toradora!

7,8 6 536
ocen
7,8 10 1 6536
Toradora
powrót do forum serialu Toradora!

Seria była cud-miód-malina aż do momentu tych kilku ostatnich minut, kiedy to Taiga się ulotniła. Mam zamiar przeczytać mangę specjalnie dla kontynuacji (o ile takowa znajduje się w mandze, bo nie wiem tego na 100%), bo nie potrafię sobie dopowiedzieć co mogło być dalej. Płakałam na anime ale nie jak to płaczę zwykle na romansidłach z takiego "pozytywnego" smutku, tylko to były takie łzy jakie na anime uroniłam może 2 razy. Więc zakończenie wszystko zniszczyło.

ocenił(a) serial na 8
more__amore

Polecam oglądać po napisach końcowych w ostatnim odcinku, przestaniesz narzekać na zakończenie.

ocenił(a) serial na 9
assasin123

Fakt, stronka na której oglądałam ucięła zakończenie... ;// Teraz uwielbiam Toradore ;3

ocenił(a) serial na 9
more__amore

Mnie się wszystko podobalo do czasu gdy Taiga uswiadomila sobie, ze kocha Takasu. Mysle, ze lepiej by bylo gdyby zwiazal się on z Minori.

Magic1997

Ja mam takie same odczucia Magic1997 tyko że miałem nadzieje że będzie z Ami.
Przez całe anime się oszukiwałem że może jednak tak będzie ale niestety zakończenie było wiadome od pierwszego odcinka ;/
Strasznie szkoda mi było Ami jak dla mnie to "najlepsza" postać w tym anime. Starała się pomóc innym ukrywając swoje uczucia eh ;/

ocenił(a) serial na 4
IrekG

IrekG też miałem taką nadzieję :(

assasin123

Nie, nie uspokaja

ocenił(a) serial na 7
more__amore

To zakończenie cię zabiło? Zwykłe mało emocjonujące zakończenie. To ty chyba White Album 2 nie oglądałeś/aś. Tam to jest zakończenie które zostawia ból w duszy. Dwie klasy lepszy romans od tej całej Toradory. Nawet Golden Time (od twórców Toradory) jest sporo lepsze, również polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones