PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=227043}

Trójkąt

The Triangle
6,6 2 129
ocen
6,6 10 1 2129
Trójkąt
powrót do forum serialu Trójkąt

PRosil bym o jakies opinie czy wogole warto ;)

Alf_

dzisiaj mam zamiar go skonczyc, obejrzalem dwa i potem biore sie za trzeci i ostatnio odcinek :)

na razie jest dobrze, fajny filmik, bez wiekszych rewelacji ale idzie obejrzec, chocby dla catherine bell :D
reszte dopisze jak obejrze caosc :)

DARIO_6

obejrzane, jak na serial moze byc, jest pare scen bez sensu wg mnie :) ale mozna obejrzec jako troche dluzszy film fantastyczno naukowy jesli kogos interesuja te klimaty

ocenił(a) serial na 10
DARIO_6

Właśnie obejrzałam pierwszy odcinek. Początek trochę się dłużył ale zapowiada się ciekawie.

lightning

Oglądałem pierwszy odcinek i podobał mi się przypomnina trochę serial ''Threshold'' na takim klimacie zrobiony , tylko że ''Triangle, The'' jest o Trujkącie Bremudzkim i jego zjawisku moze wciągnąc polecam

ocenił(a) serial na 2
Alf_

lepiej nie tracic na to czasu , są o wiele bardziej wartościowe filmy, nuda...

Alf_

Bardzo mi się podobał, ale ja lubię takie filmy. Lubie tematykę niewyjaśnionych tajemnic. :P

ocenił(a) serial na 2
Alf_

Film bardzo słaby... Choć mógłby być ciekawy. Cóż twórcy nie postawili sobie poprzeczki wysoko realizując go. Szkoda. Ocena 3/2

orlosep

Ocena 3/2 ? To chyba dobrze.

ocenił(a) serial na 10
Alf_

JA go oglądałem na DVD już jakiś czas temu, z początku nie wiedziałem czego się spodziewać ale facet z wypozyczalni bardzo go chwalil wiec wzialem. Bardzo mnie wciągnął jak się skonczyła pierwsza część bez wahania zacząlem oglądac drugą. Świetny film myśle że te wszystkie elementy fantastyczne irracjonalne niewytlumaczone sprawiają że widz chce więcej i więcej. Gorąco polecam !!!!

Alf_

wg mnie dla samej Catherine Bell warto obejrzec ;)

ocenił(a) serial na 9
Alf_

Oglądałem i bardzo pozytywnie mnie zaskoczył - długie (3 odcinki) kino. Mimo kilku wpadek i nieścisłości fabuła wciąga na maksa. Efekty specjalne dają radę. Dobre kino s-f - POLECAM !

ocenił(a) serial na 8
Alf_

I co? Dowiedziałeś się czegoś z odpowiedzi na Twoje pytanie?
Nie polecam takich pytań, bo siądziesz do filmu już nastawiony. I całkiem dobry film może wydać Ci się kiepskim.

Pozdrawiam.

Alf_

No stary zabierasz się do oglądania filmu jakbyś podejmował jakąś życiową decyzję mającą wpływ na twoje dalsze losy,po prostu siadasz oglądasz i sam stwierdzasz potem czy film jest warty komentarzy ,możesz potem sam ocenić jaki gust posiadasz,a nie tak "czy warto ???" Spytaj eskimosa myjącego się w przeremblu czy ciepła woda .Są tacy którzy twierdzą że seks to ochydztwo.Bądź sobą ,nie zobaczysz to nie ocenisz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones