PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567233}

Transporter

Transporter: The Series
6,5 3 391
ocen
6,5 10 1 3391
Transporter
powrót do forum serialu Transporter

Kolejność odcinków

ocenił(a) serial na 10

Ogólnie odcinki nie są powiązane więc kolejność mogłaby być dowolna, jednak przez wątek z
Juliette Dubois oraz czerwoną audi, serial wymaga zachowania pewnej kolejności. Najbardziej rzuca się to w dwóch ostatnich odcinkach które powinny być zupełnie gdzie indziej, a jest to dość duża pomyłka.
Ostatni odcinek powinien być pierwszy a w każdym bądź razie na początku wątku czerwonej audi, gdyż tam ją kradnie, tam też poznaję dopiero Juliette. przedostatni zaś według mnie jest ostatnim odcinkiem, sprawa z Juliette się wyjaśnia i jest zakończenie na łodzi.
Może koś wie dlaczego kolejność jest tak pomieszana? , nie jest to wina Tvp1, bo dostali taką kolejność, choć mogli sprawdzić że koniec jest początkiem.

adamxy

W Ameryce pokazywali całkiem inną kolejność niż w Polsce i na DVD też jest inna. W Polsce to już nie pierwszy serial, w którym jest inna kolejność niż za granicą. Można tu przywołać Body of Proof.

ocenił(a) serial na 7
rafiq11

Ogólnie to wszędzie było inaczej, USA, Polska, Niemcy, Kanada, Francja.

ocenił(a) serial na 10
arcmarek

Ciekawe, może zwyczajnie w świecie producenci zapomnieli o kolejności hehe,
albo wymieszali żeby pokazać raz dobry, a raz gorszy odcinek?

ocenił(a) serial na 5
adamxy

Nie wiem z którego kraju pochodzi moja wersja, ale czerwoną audi pierwszy raz widzą pod koniec 1 odcinka (kiedy rozbili czarnego diesla).

ocenił(a) serial na 5
Bonaducci

Tak aktualizując to, co napisałem - miałem wersję Holenderską i kolejność w niej była prawidłowa. Serial zaczyna się od kradzieży czerwonej Audi, a kończy na łodzi.

ocenił(a) serial na 8
adamxy

Czyli odcinek "Give the Guy a Hand" jest pierwszy a ostatnim jest "12 Hours"?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones