PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708543}

Transrodzic

Transparent
7,7 2 347
ocen
7,7 10 1 2347
7,6 5
ocen krytyków
Transrodzic
powrót do forum serialu Transrodzic

Jestem w trakcie oglądania Transparent i serial jest naprawdę dobry, nie mam się zabardzo do czego
przyczepić jednak jedno co zauważyłam i jest to tylko moja subiektywna obserwacja to to że serial
ma kilka wspólnych cech z Orange is the new black. Transparent wyprodukowany dla Amazon
platformy internetowej tak jak Netflix gdzie można obejrzeć Orange. Tematyka społeczności LGBT,
oczywiście klimat nie jest porównywalny w oitnb akcja serialu skupia się w więzieniu ale nawet
niektóre dialogi są podobne ( rozmowa o kobiecym wtrysku) tak więc dla mnie te dwa seriale mają
pewne wspólne mianowniki co nie jest wcale złe. Być może Orange było inspiracją dla twórców
Transparent ;) w każdym razie czekam na dalsze sezony obu seriali! A jeszcze w USA krąży plotka
że Taylor Schilling ( Piper z oitnb) spotyka się aktualnie z Carrie Brownstein która występuje w
Transparent ;)

CmaBarowa139

O kurczę, naprawdę? Nie spodziewałam się tego z Taylor, byłam pewna, że tylko grała :) Chociaż przeczytałam gdzieś na fb, że ona z Laurą Prepon bardzo często spotykała się po planie i może coś tam je łączy (i w sumie na to liczyłam:P).

A gdzie przeczytałaś o Taylor i Carrie? Chciałabym być na bieżąco z takimi plotkami :)

ocenił(a) serial na 8
Nitisara29

To już jest nieaktualne, już nie są razem z Carrie :) Co do Taylor ona nigdy oficjalnie nie powiedziała że jest les/bi/hetero raz w wywiadzie coś tam powiedziała o "fluidzie" że nieważna jest płeć tylko osoba. W każdym razie o tym jej "romansie" z Carrie przeczytałam na jakimś amerykańskim fanpage'u Taylor i nie uwierzyłam ale dużo ku temu wskazywało. Wiele razy na twiterze zauważyłam że ludzie odnotowali to iż widzieli Tay w weekendy w Portland ( Carrie tam mieszka) było ich zdjęcie z muzeum i jakiegoś festiwalu, potem rozdanie Emmy i afterparty które razem opuściły (jest filmik na yt) i jeszcze kilka mniej lub bardziej istotnych szczegółów o których nie będę się tu rozpisywać :) jednak już nie są razem. Co do Laury no to nie wiem, ona jest otwarcie hetero i jest scjentolożką więc szanse na coś więcej są małe, a szkoda ;) Bardzo lubię Taylor, jej wywiady są absurdalnie śmieszne :)
Jeśli chcesz być na bieżąco z plotkami i informacjami na temat serialu aktorek nie tylko z OITNB to Lchat Ci tego dostarczy aczkolwiek to jest dziwne miejsce, wiele rzeczy to zapewne bujda, kobiety plotkują sobie tam, głównie les, ale można się pośmiać i czegoś dowiedzieć czasem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones