PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=484761}

Treme

7,7 1 424
oceny
7,7 10 1 1424
Treme
powrót do forum serialu Treme

Świetny artykuł o TREME

ocenił(a) serial na 10

Żeby osłodzić zbyt długie oczekiwanie na 3 sezon (jesienią!) polecam znakomity artykuł o serialu. Dopiero dziś się na niego natknąłem, choć "Dwutygodnik" czytam dosyć regularnie:
http://www.dwutygodnik.com/artykul/3466-telegazetatreme-nuda-aktualnosci.html

ocenił(a) serial na 8
snoopy

Fantastyczny tekst, dzięki.

ocenił(a) serial na 8
adamale

Świetny artykuł.

ocenił(a) serial na 10
snoopy

Właśnie skończyłem oglądać drugi sezon (który moim zdanie jest o wiele lepszy od pierwszego) i postanowiłem przeczytać podlinkowany przez Ciebie artykuł. Jak i powyżej - bardzo dobry tekst i ciekawy. Polecam fanom serialu.

Jesień nastała, serial powrócił i można zacząć oglądać 3 sezon. Jednak warto chyba poczekać na emisję wszystkich odcinków z sezonu, by móc obejrzeć całość, w dostępnym, lubianym przez siebie czasie.

Dzięki za artykuł.

ocenił(a) serial na 10
booyakassh

Ja oglądam na bieżąco. Trudno wyczekać - zwłaszcza, że na 3 sezon trzeba było czekać wyjątkowo długo. :)

ocenił(a) serial na 8
snoopy

3 sezon jest dotychczas najlepszy. Naprawdę dobrze się ogląda i akcja też szybciej idzie do przodu.

snoopy

Bardzo dobry artykuł. Dzięki!

snoopy

Podasz jakiś namiar na serial, lektor, napisy, obojętnie? Po "The Wire" obrazy tej ekipy są lekturą obowiązkową ;) Z góry dziękuję.

ocenił(a) serial na 10
pogodno_2

Niestety nie mam namiarów na pliki w sieci. To nie jest popularny serial i trudno będzie go znaleźć. Pewnie dostępny jest na HBO GO. Trzy sezony zostały o dziwo wydane u nas na DVD - ja kupowałem je w dobrych zniżka na allegro - warto zapolować.

snoopy

Wielkie dzięki! Nie wiem, czy to kategoria cudu, czy halny coś przywiał, ale właśnie namierzyłam go w sieci, z napisami, cztery sezony. Jeśli grzecznie się odpali, opinie się potwierdzą, czas zaopatrzyć się w żywność i wodę na kilka dni;)

ocenił(a) serial na 10
pogodno_2

Życzę miłego oglądania. Serial jest świetny, ale trudny. Trochę inna para kaloszy niż The Wire. Nie wciąga specjalnie, ale i tak daje mnóstwo satysfakcji i poszerza horyzonty, że się tak wyrażę. Jeśli Prawo ulicy oglądałeś głównie dla fabuły, to możesz się rozczarować. Jeśli szukasz czegoś więcej, nie zawiedziesz się.

snoopy

Fabuła, podstawa, ale w świecie seriali, gdzie tego czasu na detale jest zwyczajnie więcej, zdecydowanie szukam czegoś...jeszcze. A jeśli to coś, to, np. muza, nie mam pytań. I to jeszcze taka! Za pomoc, za którą bardzo Ci dziękuję, mogę jedynie zrewanżować się świetną pozycją, w której własnie muza wymiata. Cała reszta również. Kompletnie inne klimaty, ale jeśli lubisz czasem zaryzykować, obejrzyj "Peaky Blinders".

ocenił(a) serial na 10
pogodno_2

Jeśli lubisz dobrą muzykę, to jestem spokojny - Treme powinno Cię zauroczyć. Do "Peaky Blinders" przymierzam się od dawna - trzeba będzie wreszcie się za to zabrać. Dzięki za rekomendację.

snoopy

Ja też czekałam z "Peaky Blinders", jakoś daleko było od mojego ulubionego nurtu serialowego, czyli kryminałów. Ale jak już spróbowałam...Nie wiem tylko, czy TAKA muza Cię zauroczy, bo to mocno oryginalni wykonawcy ;)
Tak, czy siak, życzę co najmniej takich wrażeń jak moje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones