PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=484761}

Treme

7,7 1 425
ocen
7,7 10 1 1425
Treme
powrót do forum serialu Treme

Będzie 2 sezon!

ocenił(a) serial na 10

TV.com podało, że już po emisji pierwszego odcinka zamówiono 2 sezon serialu. Nie wiem, czy nie przedwcześnie, ale dobrze wiedzieć, że nie inwestuje się czasu w tę serię na darmo. :)

ocenił(a) serial na 9
snoopy

Swietna wiadomosc, w koncu tyle trzeba bylo czekac na cos nowego od Davida Simona a 10odicnkow to tyle co nic ;)

użytkownik usunięty
danteusz

bardzo zła wiadomość, bo mogą to tylko popsuć, sens tego serialu pokazuje jak ludzie wychodzą z traumy Katriny. jak zapominają o niej. i w ostatnim odcinku wszyscy bohaterowie doznają "oczyszczenia" Daymo jest chowany, Big Chief tworzy nowy kostium, DJ Davis wraca do pracy, jego dziewczyna trafia do Nowego Jorku.
w momencie stworzenia kolejnej serii Katrina zejdzie na drugi plan, a ona jest tu najważniejsza, bo ona stawia bohaterów w tej sytuacji walki o Nowy Orlean jakim był.
teraz treme prawdopodobnie stanie się (zapewne) dobrym serialem, ale bez tej siły przekazu jaką posiadał w pierwszej serii. co z jednej strony cieszy a z drugiej zatraca jego wartość.
ale zobaczymy może się mylę.
a tak w ogóle snoopy sformułowanie "inwestować czas na marne w tę serię" jest głupie. wiem że to półżartem napisałeś/aś ale nadal jest głupie.

ocenił(a) serial na 10

Może to trochę niezręczne sformułowanie, ale nic tak nie wkurza, jak to, gdy przerywają Ci nagle serial, który lubisz i do którego zdążyłeś się przyzwyczaić, a robią to nawet nie wyjaśniając wątków. Oczywiście nie znaczy to, że czas jest zupełnie stracony. Mnie spotkało coś takiego przy świetnym "The Riches" ze stacji FX.

ocenił(a) serial na 9

Absolutnie wspaniały serial, teraz nie pozostalo nic innego jak czekac na nastepny sezon.
Martwi troche tak mala popularnosc, myslalem, ze po zdobyciu wiekszego uznania za The Wire, David bedzie mial troche wieksza grupe fanow.

ocenił(a) serial na 10
danteusz

W USA serial jest chyba dosyć popularny (ponoć ulice Nowego Orleanu wyludniały się, gdy emitowano kolejny odcinek). Miał tam też znakomite recenzje. A w Polsce brak popularności zupełnie mnie nie dziwi. Tematyka jest dosyć "odległa" od naszego życia (choć po ostatnich powodziach, może jednak nie), a poza tym nie jest to serial łatwy, lekki i przyjemny. Zresztą u nas nawet The Wire jest stosunkowo mało znany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones