PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=598313}

Triumf miłości

Triunfo del Amor
7,4 2 816
ocen
7,4 10 1 2816
Triumf miłości
powrót do forum serialu Triumf miłości

Kto poleci jakiś podobny serial/ telenowele? Triumf miłości i nie igraj z aniołem to głupiutkie historyjki na odstresowanie ale przyjemnie się je ogląda. To zasługo przystojnego Williama. Poszukuję kolejnego serialu, zagranicznego o miłości. Koniecznie z mega przystojnym głównym bohaterem ^^ i śliczną towarzyszką. Najlepiej o tematyce bardziej miastowej jak Triumf miłości (piękne auta, pokazy mody) niż coś bliższego ''hacjend ''.

xdeee

Zakazane uczucie zdecydowanie najlepsza telenowela ever Niestety kliamaty hacjenodwe

xdeee

Mogę Ci polecić Dom po sąsiedzku choc jest to telenowela amerykańska z Telemundo i kryminalna, to wartą na nią spojrzeć ;).

Mój grzech też jest warty uwagi.

ocenił(a) serial na 2
xdeee

"Cena Marzeń" - o przepięknej kobiecie, która zostawia ukochanego, by związać się z jego bogatym przyjacielem. Wszystko po to, aby żyć w luksusie. Znajdziesz tam pokazy mody, piękne ujęcia z Cancun, miasto Meksyk. Dodatkowo główna bohaterka ma charakterek i to ona jest największym czarnym charakterem w serialu. Jeśli ktoś tego nie oglądał, zakończenie na pewno go zaskoczy. Moim skromnym zdaniem, nie ma lepszej telenoweli niż ta.

"Teresa" - telenowela podobna do "Ceny Marzeń", ale gorsza ze względu na grę aktorską. Tutaj również mamy dziewczynę, która chce wyrwać się biedy i robi to uwodząc swojego wykładowcę. Jednak mam wrażenie, że w pierwszych 20-30 odcinkach wiało nudą.


O ile telenowele zazwyczaj dostają ode mnie ocenę 2 lub 3, te dwie oceniłam o wiele wyżej. Zwłaszcza "Cenę Marzeń", którą nie wiem za co uwielbiam najbardziej: czy za genialną grę aktorską Barbary Mori, czy za jej niesamowity wygląd, czy może za fabułę, czy za wątki poboczne (np. bigamia - rzadko spotykany motyw w telenowelach).

anita368

Czy da się gdzieś obejrzeć "Cenę Marzeń" ?

kopnijsiewglowe

na Youtubie są wszystkie odcinki z polskim lektorem :)

nnowecka94

Ja czycham na Rauzan z bodajże 2000r. ale nie ma, jeśli masz namiary albo kto inny prosze o priv.

xdeee

Ja polecam seriale :Angela ( mega ladna para ,w tym obecna pierwsza dama meksyku w roli glownej ,angelica rivera ), dalej : jesli lubisz ladne kobiety to polecam Uzurpatorke z Gabi Espino (piekna kobieta , i swietna fabula , gra glownej aktorki powala ,jest to telenowela znana i uznana na calym swiecie ) , w polsce chyba nazywala sie paulina ,ale po aktorce dojdziesz ktora to , bo gral w niej tez fernando colunga , dalej poniewaz uwielbiam silvie navarro polecam telenowele Perła , to jej pierwsza ,ale chyba najlepiej jej wyszla , bo jej chemia z glownym bohaterem jest nie do pobicia ,no i : Miłość i nienawiść , bo tez wciaga , a poza tym mozesz jeszcze zerknac na Zbuntowanego Aniola , Dziki ksiezyc i Cud milosci (nieco mroczniejsza momentami , bo zle charaktery i muzyka swietnie jest dopasowana ) . Polecam z tych jak to sie mowi ulubionych !!!

ocenił(a) serial na 7
xdeee

"Ja, ona i Eva" jeśli lubisz telenowele komediowe. Moją ulubioną jest "Zakazane uczucie"

xdeee

Osaczona :D

xdeee

Pasion Morena- gł bohater jest niewiarygodnie przystojny!!! w sumie dwaj ale mowa o tym ciemnowłosym :D Leci teraz na TVS dopiero chyba 5 odcinek, w weekend też.

xdeee

- Avenida Brasil (Globo) - bardzo sprawnie zrealizowana, jest tempo, motyw zemsty, zaskakujące zwroty akcji i bardzo dobre aktorstwo
- Mas Sabe el Diablo (Telemudo) - Piękni aktorzy (co najmniej dwie fantastyczne pary, a w dalszym planie kolejne), żadnych nudów, szybka akcja, i nie ma tak często spotykanego w telenowelach picia piany (czyli mnożenia zbytecznych wątków) w drugiej części
- Jeśli lubisz kostiumówki, polecam Sidła namiętności, wg mnie najlepszą kostiumówkę Televisy (a widziałam chyba wszystkie), która przypadła do gustu nawet tym, którzy nie gustują w tego rodzaju telenowelach.
- Kłamstwo i Miłość (Televisa) - na podstawie tej samej historii co "Kiedy się zakocham", ale o wiele lepsza, bo nie rozmywała się bo zbytecznych i absurdalnych wątkach pobocznych.
- Królowa Południa, co prawda to nie jest głupia romantyczna historyjka z happy endem, ale na podstawie dobrej książki, bardzo dobrze zrobiona. Nie było żadnego nudnego momentu.
- Ze wszystkich historii, na których oparto Triumf miłości, najlepsza była wenezuelska Cristal. Problem mogą być jednak stylizacje, charakterystyczne dla końca lat 80, które dziś mogą trochę śmieszyć

jomar

dodam, że wszystkie te telenowele łączy to, że główne bohaterki nie są idiotkami, a niektóre (Avenida Brasil, Królowa Południa) są wręcz nadprzeciętnie inteligetne

xdeee

Płonąca pochodnia- kostiumowy, historyczne tło, historie wielu bohaterów kończą się nieprzewidywalnie
Córka przeznaczenia- miasto, 3 siostry, 3 facetów w różnym wieku i różnej pozycji społecznej
Gorzka zemsta- wieś ale 3 pary są naprawdę cudowne wizualnie :)
Prawdziwe uczucie- miasto, moda (jeśli uda ci się ścierpieć Nikki)
Droga do indii- miasto, piękne kobiety, mężczyźni, osobiście nie widziałam ale chciałabym
Osobiście chciałabym obejrzeć “La casa de las siete mujeres” kostiumowy (dla mnie plus), przystojni faceci i aż 7 różnych kobiecych życiowych historii...
Ciekawie zapowiada się też http://www.cionoticias.tv/triple-reto-para-angelique-boyer/ http://www.milenio.com/hey/television/Blanca_Guerra-Angelique_Boyer-Angelique_Bo yer_Lazos_Amor_0_672533050.html

xdeee

Polecam telenowele z Grecią Colmenares:Topacio,Maria De Nadie i Manuela. Podobała mi się Nebezpieczna z piękną Emmą Rabbe oraz Młodzieńczą Miłość z przystojnym Emanuelem Ortegą i śliczną Celeste Cid.

xdeee

Moją ulubioną telenowelą jest "Za głosem serca" wiem powiedziałaś że nie lubisz hacjend, ale tą warto oglądnąć. Moją drugą ulubioną telenowelą jest "Teresa" jest to telenowela jaką chcesz oglądnąć czyli nie ma hacjend są samochody i głównej bohaterce zależy na pieniądzach.Polecam ci też oglądnąć telenowele Turecką pt. "Sezon na miłość". mega fajny film i są samochody nie ma hacjend i jest to trochę 'śmieszny' film.
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones